Makine Haber

Schneider Electric’te üst düzey atama

2008 yılında Schneider Electric Fransa’da Yazılım Mühendisi olarak görev almaya başlayan Gökhan İşbitiren, Ocak 2020 tarihi itibariyle Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi’nden Sorumlu Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

  • 15 Ocak 2020
Schneider Electric’te üst düzey atama

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman bir kuruluş olan Schneider Electric, Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökhan İşbitiren’in atandığını duyurdu.
2006-2008 yılları arasında Aselsan’da Yazılım Mühendisi olarak çalışan ve 2008’de Schneider Electric Fransa’da Yazılım Mühendisi olarak görev almaya başlayan İşbitiren, daha sonra Proje Müdürü olarak 2013 yılına kadar şirketteki çalışmalarını sürdürdü. 2013’te Schneider Electric Türkiye’de göreve başlayan ve sırasıyla İş Geliştirme, Satış Müdürlüğü ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürüten İşbitiren, Aralık 2018’de Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörü oldu. Gökhan İşbitiren, Ocak 2020 tarihi itibariyle de Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi’nden Sorumlu Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ