Makine Haber

SAP’de üst düzey atama

SAP’nin; Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan oluşan Güney EMEA Bölgesi Başkanlığı görevine Emmanuel Raptopoulos atandı. Raptopoulos yeni görevinde, SAP Müşteri Başarısından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Scott Russell’a bağlı olarak çalışacak.

  • 21 Ocak 2022
SAP’de üst düzey atama

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünyanın önde gelen markalarından SAP’nin; Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan oluşan Güney EMEA Bölgesi Başkanlığı’na Emmanuel Raptopoulos atandı. Raptopoulos yeni görevinde, SAP Müşteri Başarısından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Scott Russell’a bağlı olarak çalışacak. Güney EMEA Bölgesi, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 75 ülkede bulunan 24 ofisi ve yaklaşık 5 bin çalışanıyla, SAP’nin bulut dönüşümünün merkezinde yer alıyor.

Russell: “Müşterilerimizin başarısına olan tutku ve bağlılığını defalarca kanıtladı”
SAP Müşteri Başarısından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Scott Russell, “Müşterilerimizin talebi açık ve net; hızlı inovasyon, fark yaratan deneyimler ve üst düzey iş sonuçları için buluta geçiş yapmak ve bulutta dönüşüm istiyorlar. Claudio Muruzabal’ın küresel Bulutta Başarı Hizmetleri birimimizin başına geçmesiyle birlikte, müşterilerimizin uzun soluklu iş birliğimiz süresince her temas noktasında, SAP ile buluttan en üst seviyede fayda sağlayacakları şekilde yetenek havuzumuzu merkeze alıyor ve optimize ediyoruz. Emmanuel Raptopoulos’un Güney EMEA Bölge Başkanı olarak atanması da, bölgedeki müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için sorunsuz bir geçiş sağlayacak. Raptopoulos, derin ve kapsamlı mesleki deneyiminin yanı sıra müşterilerimizin başarısına olan tutku ve bağlılığını geçmişteki başarılarıyla defalarca kanıtladı” dedi.

Raptopoulos: “Görevi gururla üstleniyorum”
Görevi gururla üstlendiğini ifade eden Emmanuel Raptopoulos ise, şunları söyledi: “Çevik kurumlar, bulut aracılığıyla akıllı ve sürdürülebilir işletmelere dönüşüyor; bu anlamda bölge, SAP için dinamik bir pazar konumunda. Geniş çeşitliliğe sahip bu bölgede müşterilerimiz ile birlikte çalışarak, onların uzun vadeli başarılarına anlamlı katkılar sağlayacak yenilikçi projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ