Makine Haber

SAP, herkesin erişimine açık dijital eğitim hamlesi başlattı

openSAP platformu üzerindeki online kurslara; öğrenciler, profesyoneller ve öğrenmeye devam etmek isteyen herkes ücretsiz bir şekilde erişebilecek. STEAM alanına ilgi duyanlar ise, SAP Genç Düşünürler Programı üzerinden eğitimlere ulaşabilecekler.

  • 15 Mayıs 2020
SAP, herkesin erişimine açık dijital eğitim hamlesi başlattı

Koronavirüs salgınının yaşandığı zorlu dönemde dijital bir eğitim hamlesi başlatan SAP’nin yenilikçi ve interaktif eğitim içeriklerinden; öğrenciler, profesyoneller ve ilgilenen herkes yararlanabilecek.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, “Covid-19 salgını ülkemiz dâhil olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına aldı. Bu dönemde eğitimde gerileme yaşanmadığından emin olmak istiyoruz. Öğrenciler ve alanlarında uzman kişiler, eğitimlerine online olarak devam etmek için güvenli ve iyi işleyen bir öğrenme platformuna ihtiyaç duyuyorlar. SAP olarak, bu inisiyatifimiz ile inovasyonu ve etkileşimi kolaylaştıracak kapsamlı dijital eğitim içeriklerimize erişimi genişleterek, gelecek kuşağın profesyonellerini ve kullanıcılarını destekleme taahhüdümüzü ileriye taşıyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ