Makine Haber

SAP Geliştirme Merkezi’nin Yazılım Grup Yöneticisi Seda Kazkılınç Aktaş oldu

SAP Türkiye’nin, İstanbul Teknopark’ta 2013 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren SAP Geliştirme Merkezi’nin Yazılım Grup Yöneticisi Seda Kazkılınç Aktaş oldu. Aktaş yeni görevinde, nitelikli yazılım geliştiricileri, DevOps ve kalite uzmanlarından oluşan ekibe liderlik edecek.

  • 17 Ağustos 2021
SAP Geliştirme Merkezi’nin Yazılım Grup Yöneticisi Seda Kazkılınç Aktaş oldu

Türkiye’de bin 400’un üzerinde şirketin dijitalleşme yolculuğunda iş ortağı olarak faaliyetlerine devam eden SAP Türkiye’de önemli bir atama yapıldı. Türkiye’de 2013 yılında inovasyon ve geliştirme merkezi kuran ilk global yazılım şirketi SAP’nin, Teknopark İstanbul’da yer alan SAP Geliştirme Merkezi’nin Yazılım Grup Yöneticiliğine Seda Kazkılınç Aktaş getirildi. Aktaş yeni görevinde, nitelikli yazılım geliştiricileri, DevOps ve kalite uzmanlarından oluşan ekibe liderlik edecek. Aktaş, SAP Türkiye Geliştirme Merkezi’nin nitelikli iş gücü ve imza attığı kaliteli işlerin referansıyla global pazardaki konumunu yükseltmeye ve Türkiye’nin teknoloji üreten ülkeler arasında öne çıkmasına da katkı sunacak.
SAP Türkiye Geliştirme Merkezi’nde Türk mühendisler ve uzmanlardan oluşan 32 kişilik ekip, dünyadaki diğer SAP lokasyonları ile yakın çalışarak tüm dünyada müşterilerin kullanımına sunulan çözümleri geliştiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ