Makine Haber

Rockwell Automation’ın dijital konferansının üçüncüsü için geri sayım başladı

Rockwell Automation’ın dijital konferansının üçüncüsü, ‘Akıllı Üretimde Yeni Ufuklar’ teması ile 16 Eylül’de düzenlenecek. Öncü sanayi kuruluşlarından binin üzerinde temsilcinin, gerçek bir fuarın tüm özelliklerini taşıyan ve tamamen online gerçekleştirilen VirtualConnect etkinliğine katılması bekleniyor.

  • 14 Eylül 2020
Rockwell Automation’ın dijital konferansının üçüncüsü için geri sayım başladı

Rockwell Automation, dijital konferansının üçüncüsünü 16 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Aralarında; Cama Group, Eplan, Harro Höfliger, Lubrizol, Olivero Automazioni Industriali ve PTC’nin de olduğu öncü sanayi kuruluşlarından binin üzerinde temsilcinin, Rockwell Automation’ın gerçek bir fuarın tüm özelliklerini taşıyan ve tamamen online düzenlenen VirtualConnect etkinliğine katılması bekleniyor.
‘Akıllı Üretimde Yeni Ufuklar’ teması ile gerçekleştirilecek etkinlikte üç ayrı teknoloji track’i olacak. Söz konusu etkinliklerde; mekatronik, dijital mühendislik ve proses kontrolü konularında, video sunumları, demolar, analizler, vaka çalışmaları ve panel tartışmaları yer alacak. 9.30’da başlayacak etkinliğin açılış ve hoşgeldin konuşmasını Rockwell Automation Integrated Architecture EMEA Direktörü Nathan Turner yapacak. Turner, gün boyu gerçekleştirilecek üç farklı alandaki teknoloji akışları öncesinde, konuşmasında sektörü dönüştüren teknolojilere geniş bir bakış sunacak.

Gonzalez: “VirtualConnect konferanslarımız, interaktif öğrenme ve network ortamlarıdır”
Rockwell Automation, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Susana Gonzalez, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Dijital dönüşüm çağında bilgi ve verinin gücünü teknoloji sayesinde keşfetmek, insanın olasılıklarını gerçek anlamda artırmanın tek yoludur. VirtualConnect konferanslarımız, hızlı teknoloji evriminin en kritik insani açılarını destekleyen interaktif öğrenme ve network ortamlarıdır” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ