Makine Haber

Borusan Mannesmann, şirket içi eğitimleri ‘Techstation’ adını verdiği platformda birleştirdi

Çalışanların eğitimi ve gelişimi alanında sistematik ve yapılandırılmış bir yaklaşım olan Techstation ile; Borusan Mannesmann çalışanlarının gelişen ve gerekleri sürekli değişen mesleki gelişim ihtiyaçları karşılanıyor, teknik bilgileri ve liderlik yetkinlikleri geliştiriliyor.

  • 20 Temmuz 2020
Borusan Mannesmann, şirket içi eğitimleri ‘Techstation’ adını verdiği platformda birleştirdi

Borusan Mannesmann, şirket içi eğitimleri Techstation adını verdiği platformda birleştirdi. Eğitim ve Gelişim Birimi tarafından yönetilen platformda, çalışanlar için gelişim planı oluşturuluyor ve her çalışanın alması gereken eğitimler söz konusu çalışana atanarak tamamlanıyor.

Akkemik: “Çalışanlarımızı teşvik edebilmek için farklı uygulamalarımız var”
‘Sürekli gelişim’ konusunun en değer verdikleri konseptlerden biri olduğunu belirten Borusan Mannesmann İnsan, Kurumsal Gelişim, Çevre ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Fırat Akkemik, “Biliyorsunuz çalışanlar; şirketin amaç ve değerleri ile kendi amaç ve değerlerini bütünleştirdikleri ölçüde bağlı oluyorlar. Her çalışan; kendi işinde özgür olmayı, sürekli gelişmeyi, güvenli ve olumlu ilişkilerin olduğu samimi bir ortamda çalışmayı bekliyor. ‘Özgürlük’ ve ‘kendi potansiyelini gerçekleştirme’ konusu bizim için çok önemli. Bu konuda çalışanlarımızı teşvik edebilmek için farklı uygulamalarımız var. Şirketimizin gelişim platformu TechStation da bunlardan biri. Techstation ile şirkete özel; mühendislik gelişim programı, bakımcı geliştirme program ve satış geliştirme gibi mesleki programların yanı sıra, grup genelinde yapılmayan şirkete veya kişiye özel yetkinlikleri kazandırmak için çalışıyoruz. Eğitim ve Gelişim Birimi tarafından yönetilen bu platformda, çalışanların gelişim yolculuğunda her çalışanın alması gereken eğitimler o çalışana atanarak tamamlanıyor. Aynı zamanda, her bir çalışan kendisi için ihtiyaç duyduğu eğitimi bu portal üzerinden talep edebiliyor ya da böyle bir eğitim modülü varsa seçim yaparak alabiliyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ