Makine Haber

Robotik otomasyon alanındaki son yenilikler Sanal Cobot Fuarı’nda paylaşılacak

Kolaboratif robotlar ile ilgili dünyanın en büyük Sanal Konferans ve Fuarı olan ‘WeAreCobots’ta, kolaboratif robotlar ve endüstriyel otomasyon alanında dünyanın önde gelen uzman konuşmacıları yer alacak. Etkinlik, 16-18 Haziran’da 11.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek.

  • 05 Haziran 2020
Robotik otomasyon alanındaki son yenilikler Sanal Cobot Fuarı’nda paylaşılacak

Covid-19 sürecinde dünyada fuar sektörünün kökten değişmesi ile birlikte Universal Robots da (UR) bir ilke imza atıyor. Şirket, 16-18 Haziran’da üç gün boyunca 11.00-17.00 saatleri arasında, dünyanın en büyük Sanal Cobot Konferans ve Fuarı ‘WeAreCobots’ etkinliğine ev sahipliği yapacak.
30’dan fazla stantın ve otomasyon alanında dünyanın önde gelen uzman 50 konuşmacısının yer alacağı etkinliğin, internet üzerinden ücretsiz kayıt olunarak takip edilebileceğini aktaran yetkililer, “Etkinlikte tüm sektörlerden katılımcılar; sanal stantlara göz atma, cobot uzmanlarının katılacağı ilham veren konuşmalara katılma ve kolaboratif otomasyonun sunduğu sayısız fayda hakkında daha fazla bilgi edinme şansını yakalayacaklar. Nisan ayında Almanya’da türünün ilk örneği olanr çevrimiçi bir fuar düzenleyen Universal Robots, ‘WeAreCobots’da adlı etkinlikte; İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca olmak üzere beş dilde otomasyon alanında uzmanlardan ilham verici konuşmalar ve robotik otomasyona dair ipuçları verecek. Fuarda; otomasyon uzmanlarıyla çevrimiçi birebir görüşme yapma, montaj, paketleme ve makine besleme gibi birçok canlı uygulamaları izleme, ‘Tak-Çalıştır ve Üretime Başla!’ kitlerini ve UR+ ekosistemi bileşenlerini keşfetme fırsatı sunuluyor” dediler.

Hollen: “Karşılaştığımız tüm zorluklara çözüm odaklı yaklaşıyoruz”
Universal Robots Başkanı Jürgen von Hollen, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her zaman hedefimiz; kalıpların dışına çıkmak ve karşılaştığımız tüm zorluklara çözüm odaklı yaklaşmak oldu. ‘WeAreCobots’a imza atarak; bu misyonumuzun altını bir kez daha çiziyoruz ve otomasyon dünyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen herkese yeni bir platform sunuyoruz. Söz konusu etkinlikle; farklı sektörlerden ve firmalardan gelen katılımcılara, günümüzde dünyanın karşı karşıya olduğu zor zamanlarda özellikle güncelliğini koruyan otomasyon ile ilgili son yenilikler hakkında bilgi sahibi olma imkânı sunuyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ