Makine Haber

Manuel ark kaynağı için güvenilir ve kompakt çözüm

İster kapalı ortamda, isterse açık alanda olsun, en zorlayıcı koşullar altında ve hatta en dar alanlarda bile kusursuz kaynak dikişlerine ulaşmak; kullanımı kolay, sağlam ve kaliteli bir kaynak makinesi ile mümkün olabilir. Yeni Fronius Ignis 150/180 Serisi, bu ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlandı.

  • 23 Şubat 2024
Manuel ark kaynağı için güvenilir ve kompakt çözüm

Fronius

Montaj, tamir ya da bakım işlemleri olsun, her kaynak sürecinin kendine özgü zorlukları ve gereksinimleri vardır. Kaynak dikişi sağlam ve her türlü direnç ve kötü hava koşuluna karşı dayanıklı olmalıdır. Bu durum, sabit bir elektrik şebekesi mevcut olmadığında da geçerlidir. 150A ve 180A güç kategorisinde sunulan yeni kompakt Ignis Serisi ile koşullar ne olursa olsun kusursuz sonuçlar elde edilir. Mobil TIG kaynak çözümü arayanlar için her iki modelin de TIG çeşitleri mevcut. Ayrıca Ignis 180, farklı ülkelere özgü versiyonlarıyla farklı şebeke gerilimine sahip bölgelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Stabil bir kaynak imkanı sunuyor
Kalite, her şeyden önce güvenilir bir arkı beraberinde getirmelidir. Ignis 150/180, uzun şebeke kablolarında ya da voltaj dalgalanmalarında bile stabil bir kaynak imkanı sunuyor. Akıllı Power Factor Correction teknolojisi, mevcut şebeke gerilimini en iyi şekilde kullanarak güç faktörünü iyileştirir. Bu, bir yandan Ignis’i oldukça verimli hale getirirken, diğer yandan kaynakçıların uzun bir hat üzerinde mükemmel kaynak dikişlerine olanak sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ