Makine Haber

ProManage Mobil uygulaması ile fabrikanızı cebinizde taşıyın

Teknoloji şirketi Doruk, salgın hastalık ya da seyahat gibi nedenlerle işletmelerine uzaktan erişme ihtiyacı duyan profesyonellere büyük bir kolaylık sunuyor. ProManage Mobil uygulaması, işletmelerin verilerine gerçek zamanlı olarak cep telefonlarından ulaşabilmelerini sağlıyor.

  • 08 Nisan 2020
ProManage Mobil uygulaması ile fabrikanızı cebinizde taşıyın

Doruk

Gerek dünya genelinde yaygın olan salgınlar gibi zorunlu haller, gerekse seyahatler nedeniyle işletme dışında çalışmak durumunda kalan fabrika sahipleri ve profesyonel yöneticilerin tesislerini cep telefonları üzerinden anlık olarak izlemesi mümkün. Akıllı üretim yönetim sistemi ProManage ile sanayicilere dijital dönüşüm mentorluğu yapan teknoloji şirketi Doruk, ProManage Mobil uygulamasıyla işletmelere ait pek çok verinin gerçek zamanlı olarak izlenebilmesini sağlıyor.
ProManage Mobil uygulaması, ProManage Desktop (Masaüstü) uygulamasında görüntülenen verilerin akıllı cep telefonları üzerinden de izlenmesine imkân tanıyor. İşletmeciler, üretim şefleri ve diğer izin verilen yetkililer; gerçek zamanlı olarak tesise ait makineleri izleyebiliyor, makinelerin üretim performansına ulaşabiliyor, parametreleri takip edebiliyor, makine göstergelerini ve raporları görebiliyorlar. Uygulamayla, makine ve makine grubu bazında kişiselleştirilmiş görsel ve yazılı tasarımlara ve özel durum raporlarına ulaşılabiliyor. ProManage Mobil sayesinde; performansı düşük olan makineler, duruş sayısı ve verimlilik raporları gibi birçok performans gösterge değeri de rapor çıktısı şeklinde görüntülenebiliyor.

Bildirimler anlık olarak telefon ekranına düşüyor
Google Play ya da App Store’dan indirilerek kolayca kurulabilen ProManage Mobil uygulaması, ProGuard Eskalasyonlu Otomatik Gözetim Modülü ile entegre edilebilmesi sayesinde, işletme dışında olunduğunda bile önceden tanımlı bildirimlerin anlık olarak telefon ekranına düşmesini mümkün kılıyor. Böylece, işletmeye ait hiçbir detay gözden kaçmıyor.
Otomatik bir gözetim modülü olan ProManage ProGuard ise, ProManage Mobil entegrasyonuyla işletmenin tüm üretim ve IT süreçlerinin her yerden izlenebilmesini sağlıyor. Mevcut operasyonların tanımlanmış kurallar ve KPI değerleri içerisinde yürümesi için vazgeçilmez bir araç olan ProGuard ile; üretim, operasyon, IT, kalite ve bakım departmanlarında görevli olan şefler ve teknisyenler, takip etmeleri gereken konularda anlık durum bilgisine ulaşarak, anormal değerlerden ve gidişattan anında haberdar oluyorlar. Böylece, işletmede bekleme kaybı yaşanmıyor ve soruna anında müdahale edilebiliyor. Zamanın etkin kullanılması ve verimliliğin korunmasıyla birlikte, kritik değerlerin eşik altına düşmesinin önüne geçiliyor ve maliyetlerde düşüş sağlanıyor. Belirli durumlar oluştuğunda ise, sistemde önceden tasarlanmış raporlar, tanımlı yetkililere otomatik olarak hazırlanarak gönderiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ