Makine Haber

Doruk, Chicago merkezli şirketi ProManage Corp. ile Hannover Messe’de dijitalleşmeyi anlattı

Chicago merkezli şirketi ProManage Corp. ile dünya çapında teknolojinin konuşulduğu önemli etkinliklerde Türkiye’yi temsil eden Doruk, son olarak bu yıl online olarak düzenlenen Hannover Messe Fuarı’na katılarak, inovatif ürünü ProManage Cloud’un dünya lansmanını yaptı.

  • 28 Nisan 2021
Doruk, Chicago merkezli şirketi ProManage Corp. ile Hannover Messe’de dijitalleşmeyi anlattı

Akıllı üretim yönetim sistemi alanında dünya genelinde sanayicilerin dijitalleşme yolculuklarına eşlik eden Doruk, Chicago merkezli şirketi ProManage Corp. ile dünya çapında teknolojinin konuşulduğu önemli etkinliklerde Türkiye’yi temsil ediyor. Son olarak bu yıl online olarak düzenlenen Hannover Messe Fuarı’nda global çapta sanayicilere seslenen ProManage Corp., inovatif ürünü ProManage Cloud’un dünya lansmanını yaptı.

Özden: “ProManage Cloud, birçok avantajı bünyesinde barındırıyor”


ProManage Cloud’un dijitalleşen dünyada öne çıkarak global rekabette öncü olmak isteyen her işletme için birçok avantajı bünyesinde barındırdığını ifade eden Doruk ve ProManage Corp. Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Tülay Özden, “Dünyadaki ilk IoT tabanlı üretim yönetimi sistemlerinden biri olan ProManage, bugün dünya genelinde aralarında birçok sanayi devinin de bulunduğu 300’den fazla işletme tarafından kullanılıyor. Bu sistemin KOBİ’ler tarafından da rahatlıkla kullanılabilmesi için uzun süredir hız kesmeden çalışıyoruz. Türkiye’deki Ar-Ge ekibimizin çalışmaları ile hayat bulan yeni ürünümüz ProManage Cloud ile işletmelerin verimliliğinin artmasına ve Endüstri 4.0’a hazırlanmalarına önemli katkılarda bulunacağız. Akıllı üretim yönetim sistemleri alanındaki 23 yıllık deneyimimizin ışığında tasarlanan ProManage Cloud ile; makine arızası ve arıza süresinde azalma, daha hızlı müdahaleyle arıza yanıt sürelerinde iyileştirme ve kalite oranında artış sağlıyoruz. Manuel veri girişi, dokümantasyon ve rapor hazırlama süreçlerinde zaman ve emek kayıplarının ortadan kaldırılmasını sağlayan sistemimiz, kâğıtsız çalışma özelliğiyle hem işletmelerin maliyetlerini, hem de doğayı koruyor” diye konuştu.

“Kullanıcılar, dünyanın her yerinden işletmelerini yönetebiliyorlar”
ProManage Cloud’un; sunucu sağlama, depolama ve bakım etkinlikleri yerine müşterilere ve üretime odaklanmaya olanak tanıyan güvenilir bulut platformu özelliği ile öne çıktığını vurgulayan Özden, şunları anlattı: “ProManage Cloud, bu alanda yapılacak yatırımların kolaylaşmasını ve üretim proseslerinin geliştirilip hayata geçirilme süreçlerinin kısaltılmasını sağlayarak, kullanıcılarına dünyanın her yerinden işletmelerini yönetebilme imkânı sunuyor. İşletmeler, ProManage Cloud’un kendilerine uygun paket seçenekleriyle dijital yolculuklarını başlatabiliyor. ProManage Cloud ile herhangi bir ek sunucu, veritabanı veya sistem lisans ücreti ödemesine gerek kalmadan dijitalleşmeye başlayan üreticiler gerek geleneksel, gerekse modern makineleri için geniş veri toplama seçeneklerine sahip olabilecekler.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ