Makine Haber

Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlar için kıdem ödülleri töreni düzenledi

Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanları için Abant Gölü Milli Parkı’nda kıdem ödülleri töreni gerçekleştirdi. Milli parkta yapılan doğa yürüyüşü sonrasında kıdem ödülü almaya hak kazanan çalışanlara plaket ve ödülleri, Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn ve CAO’su Ufuk Özdemir tarafından verildi.

  • 10 Ekim 2022
Posco Assan, 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlar için kıdem ödülleri töreni düzenledi

2011 yılında faaliyete başlayan Posco Assan’da 5 ve 10. yılını dolduran çalışanlar için Bolu Abant’ta kıdem ödülleri töreni düzenlendi. Doğa yürüyüşü ile başlayan etkinliğe şirketin üst yönetimi ve tüm çalışanları katıldı. Törende, 5 ve 10. yılını dolduran 32 Posco Assan çalışanına CEO Don Ho Bahn ve CAO Ufuk Özdemir tarafından plaketleri ile kıdem yılına bağlı olarak hediyeleri takdim edildi.

Bahn: “Tüm hızımızla üretmeye, büyümeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz”
Törende konuşan Posco Assan CEO’su Don Ho Bahn, “Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik üreticisi Posco Assan olarak tüm hızımızla üretmeye, büyümeye ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu başarıyı da çalışma arkadaşlarımız sayesinde elde ediyoruz. Posco Assan ailesinin birer parçası olan değerli çalışma arkadaşlarıma bu vesile ile ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Posco Assan çatısı altında uzun yıllar mutlu ve güvenli bir şekilde çalışmayı temenni ediyoruz” dedi.

Özdemir: “Tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum”
Kıdem ödülü alan tüm çalışanları tebrik eden Posco Assan CAO’su Ufuk Özdemir ise şunları söyledi: “Bu özel günde, yıllardır bizlerle birlikte olan tam 32 çalışma arkadaşımıza plaketlerini takdim ettik. Kurulduğumuz günden beri ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu katkıda tüm çalışanlarımızın büyük emekleri var. Tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor ve nice başarılarda beraber olmayı ümit ediyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ