Makine Haber

Penta Teknoloji, Printronix’in Türkiye’deki dağıtıcılığını üstlendi

Bilgisayar, yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, 29 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji, endüstriyel baskı çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarından Printronix’in Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı oldu.

  • 14 Kasım 2019
Penta Teknoloji, Printronix’in Türkiye’deki dağıtıcılığını üstlendi

Türkiye’nin önde gelen katma değerli teknoloji dağıtıcılarından biri olan Penta Teknoloji, endüstriyel baskı çözümleri ürünleri alanında dünyanın en büyük markalarından Printronix’in Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı oldu. Penta Teknoloji imzalanan sözleşme kapsamında, Printronix ve TallyGenicom satır (line matrix) yazıcılarının yanı sıra, nokta vuruşlu (serial dot matrix) yazıcı modellerinin de Türkiye’deki dağıtıcılığını üstlenecek.

Erünsal: “Printronix’i daha fazla müşteriye ulaştırmak istiyoruz”
Printronix markasını daha fazla müşteriye ulaştırmak istediklerini söyleyen Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal, şöyle konuştu: “Dağıtıcılığını yaptığımız markaların ve iş ortaklarımızın hem bilişim pazarını, hem de iş hacimlerini büyütmeleri için sektöre değer katmaya devam ediyoruz. Endüstriyel baskı alanında öncü bir marka olan Printronix; özellikle imalat, otomotiv ve gıda üreticileri ile lojistik alanında hızlı ve kaliteli baskı sağlayan, maliyet avantajına sahip ve dayanıklılığı yüksek ürünler sunuyor. Uzman ekibimiz ve yaygın iş ortağı kanalımızla, farklı ölçek ve sektörde bulunan müşterilerimize Printronix ürünleriyle ulaşmayı ve Printronix’in pazardaki varlığını güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, ileri teknoloji yazıcı çözümleriyle donatılmış Penta Baskı Teknolojileri Merkezi’nde, hem iş ortaklarımıza, hem de iş ortaklarımızın müşterilerine Printronix ürünlerini satış öncesi deneyimleme olanağını sunuyoruz.”

Zito: “İş çözümlerimizin yayılmasını destekleyecek”
Penta Teknoloji’nin yetkili dağıtıcıları olmasının kendilerini oldukça memnun ettiğini ifade eden Printronix EMEA Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Rosemarie Zito ise, “Penta Teknoloji’nin ülke çapında bayilik oluşturma konusunda müthiş bir geçmişe sahip olması, iş çözümlerimizin yayılmasını büyük ölçüde destekleyecek. İnanıyoruz ki; müşterilerimize çözümlerimizi ulaştırma noktasında Penta Teknoloji en iyi şekilde destek olacak” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ