Makine Haber

Schneider Electric, Botek’in Alliance Master Endüstriyel Otomasyon Distribütörü olarak atandığını duyurdu

Schneider Electric, endüstriyel otomasyon distribütörü Botek’in Alliance Master Endüstriyel Otomasyon Distribütörü olarak atandığını bildirdi. Söz konusu atama; Botek’in Schneider Electric çözümlerinde müşterilerin dijital dönüşüm yolculuğunda en büyük destekçilerinden biri olacağı anlamına geliyor.

  • 13 Kasım 2021
Schneider Electric, Botek’in Alliance Master Endüstriyel Otomasyon Distribütörü olarak atandığını duyurdu

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünyanın önde gelen markalarından Schneider Electric, endüstriyel otomasyon distribütörü Botek’in Alliance Master Endüstriyel Otomasyon Distribütörü (IAD) olarak atandığını bildirdi.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan şirket yetkilileri, “Bu atama; Botek’in Schneider Electric çözümlerinde müşterilerin dijital dönüşüm yolculuğunda en büyük destekçilerinden biri olacağı anlamına geliyor. Böylece, Botek’in IAD master partneri olarak endüstriyel otomasyon çözümlerinde uzmanlık seviyesinin tanınmasına katkı sağlıyor. Botek daha gelişmiş ve karmaşık endüstriyel otomasyon projelerini yönetebilmekte ve müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunabilmektedir. Ekibinde 18 Schneider Electric sertifikalı çalışanı ile OEM ve sistem entegratörü müşterilerine özel kapsamlı destek paketi sunar” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ