Makine Haber

Öztürk: “Türkiye ve dünyada dijital dönüşüme liderlik ediyoruz”

Yenilenmiş marka kimlikleri, yeni ürünleri ve sürdürülebilirlik girişimleri ile başarılarla dolu bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk, dijital dönüşüm yolculuklarında şirketlere destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

  • 17 Şubat 2022
Öztürk: “Türkiye ve dünyada dijital dönüşüme liderlik ediyoruz”

Dünya genelinde üretim, dağıtım, servis ve bakım-onarım yapan şirketler için entegre kurumsal iş yazılımları (ERP/EAM/FSM) geliştiren IFS, her geçen gün büyüyen ekosistemi ve çözümleriyle 2021’de yakaladığı büyüme ivmesini 2022 yılında daha da artırmayı ve yüzde 40 büyümeyi hedefliyor.

“Çok önemli yenilikler ve başarılarla dolu bir yıl oldu”
2021’nin çok önemli yenilikler ve başarılarla dolu bir yıl olduğunun altını çizen IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk, “Yenilenmiş marka kimliğimiz, yeni ürünlerimiz ve sürdürülebilirlik girişimlerimizle hem bizim, hem de müşterilerimiz için başarılarla dolu bir yıl geçirdik. Sürekli gelişen dünyada kendini geliştirmekten ödün vermeyen bir şirket olarak, 2021’de dijital dönüşüme öncülük ettik ve 2022 yılında da bu öncülüğümüzü sürdüreceğiz. ‘Geleceğin teknolojisi’ olarak adlandırabileceğimiz Cloud çözümümüzü 2021 yılının Mart ayında müşterilerimizin kullanımına sunduk. Ayrıca, müşterilerimizin kendi müşterileri ile daha iyi ilişkiler kurarak müşteri deneyimlerini artırmalarını sağlayan Customerville’i ve kurumsal servis yönetimindeki yerimizi ITSM & ITOM yeterlilikleri ile daha da sağlamlaştıracağımız Axios Systems’ı da bünyemize kattık” dedi.

“Dijital dönüşüm rüzgârı devam ediyor”
Dijital dönüşüm rüzgârının devam ettiğini belirten Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü: “Dünya şirketleriyle rekabet etmek ve rekabette öne çıkmak için dijital dönüşüm büyük bir önem taşıyor. Pandeminin başlamasıyla birlikte hem dünyada, hem de ülkemizde dijital dönüşüm büyük bir ivme kazandı ve bu ivmenin önümüzdeki dönemde de hızla devam etmesini bekliyoruz. Çözümlerimiz ve hizmetlerimizle ülkemizde faaliyet gösteren birçok şirketi dijital dönüşüm anlamında ileriye taşıdık. Şirketlere dijital dönüşüm yolculuklarında destek olmaya ve müşterilerimizle birlikte büyümeye devam edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ