Makine Haber

Norm Holding, başarılarını ödüllerle taçlandırdı

Ege İhracatçı Birlikleri ve Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde, Norm Holding bağlı şirketleri aracılığıyla 3 büyük ödüle lâyık görüldü. Ayrıca, Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal’a da, ihracatın duayen ismi olarak ‘Vefa Ödülü’ verildi.

  • 15 Nisan 2022
Norm Holding, başarılarını ödüllerle taçlandırdı

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) ve Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği (EDDMİB) İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde, Norm Holding bağlı şirketleri aracılığıyla 3 büyük ödüle lâyık görüldü. Ödüller, düzenlenen törende Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal ve Norm Holding Ticari Grup Başkanı Caner Melek’e sunuldu. Ayrıca, Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal’a da, ihracatın duayen ismi olarak ‘Vefa Ödülü’ verildi.
Ödül töreninde Norm Holding bağlı şirketlerinden Norm Fasteners Cıvata ‘Diğer Demir Çelik Ürünleri İhracatı Şampiyonu’ olurken; aynı zamanda ‘Altın’ ödül almaya da hak kazandı. Standart Cıvata ise, ‘Bronz’ kategoride ödülün sahibi oldu.

Uysal: “İhracatımız yüzde 50 büyüyecek”
Temelleri 1973 yılında atılan Norm Holding’in bugün 8 sektörde 3 binden fazla çalışanı ile faaliyet gösterdiğini ifade eden Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, “Yüzümüzü ihracata çevirdik ve bu yönde kapasite artışlarına da hız veriyoruz. Emtia fiyatlarının çok yükselmesi ve ihracatlarının artmasıyla ciroda Euro bazında yüzde 35-40 arasında büyüme öngörüyoruz. İhracat alanında büyüme hedefimiz yüzde 50 civarında olacak. 2019’da ABD’de kurduğumuz lojistik ve pazarlama şirketimizle, Amerika en hızlı büyüyeceğimiz pazarlardan biri olacak. Bunun yanında Polonya, Romanya ve Almanya’da hızlı büyüme bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde yurt dışında özellikle Almanya, Amerika, Fransa ve Polonya’daki faaliyetlerimizi artırmayı planlıyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ