Makine Haber

Endaş Akademi, online olarak düzenlediği eğitimlerle fabrikaların verimliliğini artırıyor

Eğitimlerine online olarak devam eden Endaş Akademi’nin hem teknik, hem de pratik konuları içeren ‘Güç Aktarım Eğitimleri’nde; montaj & demontaj yöntemleri ve ekipmanları, rulman hasarları, rulman hasar sebepleri, rulman hasarlarını önleme yöntemleri ve rulman konusundaki son gelişmeler işleniyor.

Endaş Akademi, online olarak düzenlediği eğitimlerle fabrikaların verimliliğini artırıyor

Güç aktarım ürünlerinin doğru kullanılması ve bakımlarının doğru yapılması ürün kalitesini yükseltiyor. Endaş Akademi de, düzenlediği ‘Güç Aktarım Eğitimleri’ ile Türkiye’nin her noktasındaki fabrikaların verimliliğini artırıyor.
Endaş Akademi’nin fabrikalardaki; mühendis, ustabaşı ve teknisyenler gibi teknik personele verdiği mesleki eğitimler ile güç aktarım ürünlerinin arıza ve hasarlarının en aza indiğini aktaran yetkililer, “Hem teknik, hem de pratik konuları içeren ‘Güç Aktarım Eğitimleri’nde; montaj & demontaj yöntemleri ve ekipmanları, rulman hasarları, rulman hasar sebepleri, rulman hasarlarını önleme yöntemleri ve rulman konusundaki son gelişmeler işleniyor. Farklı fiyat aralığı ve segmentlerde rulman çeşitleriyle Silkar Endaş, fabrikaların doğru ürünü tespit etmesine destek veriyor. Akademi konseptiyle de rulman kullanım süresinin artmasını sağlıyor. Endaş Akademi, son dönemde faaliyete geçirdiği online eğitimleri ile fabrikalara ulaşmaya ve güç aktarım ürünlerinin doğru kullanımı ile ilgili bilgi vermeye devam ediyor” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ