Makine Haber

Nakamura-Tome, yeni Türkiye distribütörü olarak GNC Makina’yı seçti

Tornalamada dünyanın önde gelen markalarından biri olan Nakamura-Tome, 2010 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan GNC Makine ile yaptığı iş birliğiyle Türkiye’deki kullanıcılarına daha hızlı ve etkin çözümler sağlayabilmeyi hedefliyor.

  • 03 Nisan 2020
Nakamura-Tome, yeni Türkiye distribütörü olarak GNC Makina’yı seçti

GNC Makina, multi-task tornalamada dünyanın önde gelen markalarından biri olan Nakamura-Tome’ı bünyesine katarak, ürün yelpazesini genişletiyor.
Nakamura-Tome ve GNC Makina’nın mart ayı başında tüm detaylarda anlaşma sağlayarak, her iki taraf için de verimli olacak bir iş birliği sözleşmesine imza attıklarını aktaran yetkililer, “Güçlü servis ağı ve sektördeki hâkimiyeti nedeniyle lider şirketlerden olan GNC Makina’yı yeni Türkiye distribütörü olarak belirleyen Nakamura-Tome, artık Türkiye’de de kullanıcılarına, güçlü bir distribütörle daha hızlı ve etkin çözümler sağlayabilecek. İş birliğinin resmileşmesinin ardından, Avrupa Satış Departmanı Sorumlusu Masahiro Yamamoto, tüm GNC makina satış ve satış sonrası hizmetler departmanlarına Nakamura-Tome ürünleri hakkında teknik bilgiler aktardı. NT Smart X, NT Nurse ve NT collision guard gibi patentli birçok üstün nitelikli yazılım fonksiyonlarına sahip olan ürünler, Japonlara has kusursuz üretim standartları ile imal ediliyor” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ