Makine Haber

MESS, Robotik Kodlama Eğitimleri ile çocukları geleceğin mesleklerine hazırlıyor

MESS’in ‘Atatürk’ün bize emanet ettiği çocukları yarınlara hazırlıyoruz’ temalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı filmi yayınlandı. Reklam filminde MESS, yarının umudu çocukları geleceğin mesleklerine hazırlamak için başlattığı ücretsiz online Robotik Kodlama Eğitimleri’ni tanıttı.

MESS, Robotik Kodlama Eğitimleri ile çocukları geleceğin mesleklerine hazırlıyor

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) ‘Atatürk’ün bize emanet ettiği çocukları yarınlara hazırlıyoruz’ temalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı filmi yayınlandı. Film, geleceğin umudu olan bir çocuğun MEXT ziyareti üzerine inşa ediliyor.  Filmde, MEXT kapısındaki ‘yarının teknolojisi bugün, burada’ ile Atatürk heykeli üzerinden çocukların geleceğinde Atatürk’ün hep olacağı vurgulanıyor. Filmin sonunda tüm çocuklar, ücretsiz olarak verilecek online Robotik Kodlama Eğitimi’ne davet ediliyor.

Akkol: “Yarının umudu çocuklarımıza destek oluyoruz”


Online Robotik Kodlama Eğitimleri ile gelecek nesilleri yarının mesleklerine hazırlamayı amaçladıklarını ifade eden MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol “Atatürk’ün bize emanet ettiği çocuklarımızı yarınlara hazırlıyoruz. Online Robotik Kodlama Eğitimleri ile yarının umudu çocuklarımıza destek oluyoruz. Geleceğin mesleklerine hazırlanmak isteyen tüm çocuklarımızı ücretsiz online eğitimlerimize bekliyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ