Makine Haber

Lockheed Martin, 3DExperience ile dijital mühendislik girişimlerini destekleyecek

Lockheed Martin, mühendislik ve üretim planlama aracı olarak Dassault Systèmes’in 3DExperience platformunu kullanıyor. İki kurum arasında gerçekleştirilen uzun soluklu işbirliği ile Lockheed Martin, yeni nesil ürünlere hız kazandırmayı ve verimliliği artırmayı hedefliyor.

  • 21 Kasım 2019
Lockheed Martin, 3DExperience ile dijital mühendislik girişimlerini destekleyecek

Dassault Systèmes, Lockheed Martin’in dijital mühendislik girişimlerini desteklemek için 3DExperience platformunu kullandığını açıkladı. Söz konusu işbirliği sayesinde Lockheed Martin, yeni nesil uçaklar ve helikopterleri için tasarımdan üretime uzanan dijital bir zincir oluşturmayı hedefliyor.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dassault Systèmes Havacılık ve Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı David Ziegler, “3DExperience platformu, Lockheed Martin’in dijital mühendislik hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıracak ve ürün mühendisliğini entegre platform yaklaşımıyla optimize etmesine yardımcı olacak. Bu yaklaşım; son derece karmaşık programlara esneklik kazandırıyor ve havacılık endüstrisinin 21. Yüzyıl’ını şekillendiren sofistike uçak inovasyonundaki gelişmelerde itici güç olma rolünü üstleniyor. Lockheed Martin gibi şirketler, operasyonlarına hız kazandırmak ve büyük program teslimatlarındaki verimliliği artırmak için kapsamlı ve çok disiplinli süreçleri hızla uygulayabiliyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ