Makine Haber

SAP, Sapphire Now Konferansı’nda inovasyonlarını duyurdu

SAP, Sapphire Now Konferansı’nda; kurumların elde ettiği sonuçları iyileştirebilmesi, değişen ekonomik ve jeopolitik koşullarda hareket kabiliyetini artırması ve sürdürülebilirliğe daha fazla katkı sağlayabilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanan vizyonunu duyurdu.

SAP, Sapphire Now Konferansı’nda inovasyonlarını duyurdu

SAP SE sahip olduğu dünyanın en büyük iş ağını ve daha da fazlasını düzenlediği küresel Sapphire Now Konferansı’nda duyurdu. Şirket, kurumların elde ettiği sonuçları iyileştirebilmesi, değişen ekonomik ve jeopolitik koşullarda hareket kabiliyetini artırması ve sürdürülebilirliğe daha fazla katkı sağlayabilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanan vizyonunu duyurdu. Etkinlikte ayrıca SAP, müşterilerinin iş süreçlerini dönüştürmesine yardımcı olacak son inovasyonlarını da paylaştı.

Klein: “Parçası olduğumuz topluluklar 2020’de daha da önem kazandı”
SAP SE CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Christian Klein, konu hakkında şunları söyledi: “Herkes için eşi benzeri görülmemiş bir yıl olan 2020’de, bir parçası olduğumuz topluluklar daha da önem kazandı. Yeni vizyonumuz; sektörler arasında ağ ekonomileri oluşturacak ve müşterilerimizin tedarik zincirlerindeki diğer şirketlerle kolaylıkla bağlantı kurmasını sağlayacak dünyanın en büyük iş topluluğunu oluşturmak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ