Makine Haber

Kestirimci, düzeltici ve önleyici bakımı tek bir cihazda

Secomea tek bir cihazda; tek sistem fabrikaları, binaları, makinaları izlemeyi, kontrol etmeyi ve tüm verileri cloud’ta toplayıp, istenilen her cihazdan izlemeyi sağlıyor. Söz konusu altyapı çözümü, diğer uzaktan erişim hizmetleri ile karşılaştırıldığında büyük bir fark yaratıyor.

  • 30 Aralık 2019
Kestirimci, düzeltici ve önleyici bakımı tek bir cihazda

Secomea

Secomea; kestirimci, düzeltici ve önleyici bakımı tek bir cihazda sunuyor. Secomea Cloud, firmaların tüm cihazlarda bulunan datalarını gerçek zamanlı olarak buluta taşıyor. Böylece, farklı bir ülkedeki fabrikaya ya da makinaya uzaktan erişim sağlanıyor. Bu şekilde, eş zamanlı uygulamaların ve güvenliğin çok önemli olduğu sistem seçiminde, tek bir cihazla fabrikaları kolayca yönetmek mümkün oluyor.
Secomea tek bir cihazda; tek sistem fabrikaları, binaları, makinaları izlemeyi, kontrol etmeyi ve tüm verileri cloud’ta toplayıp, istenilen her cihazdan izlemeyi sağlıyor. Söz konusu altyapı çözümü, diğer uzaktan erişim hizmetleri ile karşılaştırıldığında büyük bir fark yaratıyor. Bu altyapı sayesinde kullanıcılar; tamimiyle yönetilebilir server hizmeti alıyor, kullanıcıları ve cihazları dilediği gibi yönetebiliyor.
Türkiye temsilciliği Hidro-Tek tarafından gerçekleştirilen Secomea, ihtiyaçlara yönelik yüksek cevap veren özelliklerdeki benzersiz ürünleriyle; entegratörleri, makina üreticilerini ve fabrikaları, tek bir ürün ile yüksek maliyetlerden kurtarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ