Karanlık: “İnovatif sensör çözümlerimizle makine üreticilerinin çözüm ortağıyız”

Yenilikçi ürün grupları ve geliştirdikleri teknolojilerle makine üreticilerinin performanslarını artırmak için çalıştıklarını söyleyen Telemecanique Sensors Pazarlama Müdürü Melisa Altuntaş Karanlık, müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmayı taahhüt ettiklerini aktardı.

  • 19 Haziran 2024
Karanlık: “İnovatif sensör çözümlerimizle makine üreticilerinin çözüm ortağıyız”

Elektromekanikten elektronik ürünlere, algılamadan tanımlama ve mesafe ölçümüne kadar sensörler alanında yaklaşık bir asırlık deneyime sahip olan Telemecanique Sensors, geliştirdiği inovatif çözümler ve üstün hizmet anlayışıyla makine üreticilerine katma değer sağlıyor.

“Makine üreticilerinin karşılaştığı zorluklara akıllı çözümler sunuyoruz”
Yenilikçi ürün grupları ve geliştirdikleri teknolojilerle makine üreticilerinin performanslarını artırmak için çalıştıklarını söyleyen Telemecanique Sensors Pazarlama Müdürü Melisa Altuntaş Karanlık, “Uzman ekibimiz ile sektördeki en son gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, makine üreticilerinin karşılaştığı zorluklara akıllı çözümler sunuyoruz. Makine üreticilerinin verimliliklerini artırmak için geliştirdiğimiz akıllı sensör çözümleri, üretim süreçlerini daha güvenilir ve etkin hale getiriyor. Oluşturduğumuz bu güçlü ekosistemi bir adım ileriye taşımak için sürekli olarak yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Yeni lansmanını yaptığımız ve yenilediğimiz ürün gruplarımız, makine üreticilerine ileri teknoloji çözümler sunuyor. Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve enerji tasarrufu özellikleriyle öne çıkan bu ürünleriniz üretim hatlarının en zorlu koşullarda bile kesintisiz çalışmasını sağlıyor” dedi.

“En yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz”
Türkiye’deki geniş bayi ağı sayesinde, makine üreticilerinin Telemecanique Sensors ürünlerine kolayca erişebildiklerini belirten Karanlık, sözlerini şöyle sürdürdü: “Global bir marka olmanın getirdiği avantajlarla, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Her bölgede bulunan bayilerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir şekilde karşılayarak, operasyonel verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda uzman ekibimizle her zaman müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Teknik destekten eğitim programlarına kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin ürünlerimizi en verimli şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. Makine üreticilerine sunduğumuz bu destek, onların üretim süreçlerini daha akıllı ve sorunsuz hale getirmelerine yardımcı oluyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ