Makine Haber

Karanlık alanlarda güvenliği artıran yeni yansıtıcı işaretler

Karanlık yerlerde güvenliği büyük ölçüde artıran ISO 7010 güvenlik işaretleri, hem iç, hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor. El fenerinin veya araç farlarının ışığını iki kat fazla yansıtan işaretler, gözü kamaştırmadan ışığı yansıttığı için üst düzey görünürlük sağlıyor.

  • 22 Ocak 2020
Karanlık alanlarda güvenliği artıran yeni yansıtıcı işaretler

Brady Corporation

Yeni üst düzey yansıtıcı ISO 7010 güvenlik işaretleri, karanlık yerlerde güvenliği büyük ölçüde artırıyor. Hem iç, hem de dış mekanlarda kullanılabilen işaretler, el fenerinin veya araç farlarının ışığını iki kat fazla yansıtıyor.
Retro yansıtıcı prizmatik kaplamaları sayesinde bu işaretler, gözü kamaştırmadan ışığı yansıttığı için üst düzey görünürlük sağlıyor. Işığı standart cam boncuk kaplamalı işaretlerden iki kat fazla yansıttığı için; söz konusu işaretleri çalışanlar, el fenerinin ya da araç farlarının yaydığı ışıklarla karanlıkta ve zorlu hava koşullarında daha iyi görüyorlar.

Dış mekanda alüminyum panellerde kullanılabiliyor
Yansıtıcı işaretler, dış mekanda alüminyum panellerde kullanılabiliyor. Panellerde, çift bükümlü keskin olmayan kenarlar bulunuyor. Tüm ISO 7010 güvenlik işaretlerine uyacak şekilde; yuvarlak, üçgen ve dikdörtgen şekillerinde kullanılabiliyor. Ayrıca her panel, optimum dış mekan montajına yönelik farklı uzunluklardaki yuvarlak veya kare direklerle, köşebentlerle veya taban plakalarıyla birlikte sunuluyor. Brady’nin koruma sağlayan B-7639 UV engelleyici levhası sayesinde, tüm işaretler çok uzun bir süre dış mekanda kullanılabiliyor.
Brady fabrikalarında özelleştirilebilen tüm yansıtıcı ISO 7010 güvenlik işaretleri; her dilde, açıklayıcı bilgiler ile birlikte veya bu bilgiler olmadan sunulabiliyor. Şirket, 0,9 x 4 metreye kadar özel boyutlarla söz konusu ürünleri müşterilerine sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ