Makine Haber

IMSMATEC, 26-28 Haziran’da üçüncü kez düzenlenecek

İlki Çeşme’de, ikincisi ise Kapadokya’da düzenlenen Uluslararası Malzeme Bilimi, Makine ve Otomotiv Mühendisliği Teknolojileri Konferansı’nın üçüncüsü, 26-28 Haziran tarihleri arasında Lionel Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecek.

  • 06 Mart 2020
IMSMATEC, 26-28 Haziran’da üçüncü kez düzenlenecek

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Malzeme Bilimi, Makine ve Otomotiv Mühendisliği Teknolojileri Konferansı (IMSMATEC), 26-28 Haziran tarihleri arasında Lionel Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecek.
Etkinliğin ilkinin Çeşme’de, ikincisinin ise Kapadokya’da gerçekleştirildiğini anlatan yetkililer, konferansın üçüncüsünün de İstanbul’da düzenleneceğini aktardılar. Yetkililer, “Konferansta, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerden bilim adamları ve akademisyenler; sanayi kuruluşları, mühendisler ve öğrenciler için alanlarında yürütülen güncel araştırmaları sunacaklar. Katılımcılarına yüz yüze yeni fikirler ve uygulama deneyimleri alışverişi yapma imkânı sunan IMSMATEC, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki iş birliği için küresel ortaklar bulma fırsatı da sunuyor” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ