Makine Haber

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık’ta bayrak değişimi

Uluslararası fuarcılık sektörünün tecrübeli ismi Annika Klar, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü olarak atandı. 17 yıllık fuarcılık deneyimine sahip olan Klar, 1 Ocak 2021’den beri Hannover Fairs Turkey’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

  • 05 Ağustos 2021
Hannover Fairs Turkey Fuarcılık’ta bayrak değişimi

Alman fuarcılık şirketi Deutsche Messe AG’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık’ın Genel Müdürlüğü görevine, 1 Temmuz 2021 itibarıyla Annika Klar getirildi. Klar, ve 2009 yılından bu yana Genel Müdürlük yapmakta olan Alexander Kühnel, 2021 Kasım ayı sonuna kadar Eş Genel Müdür olarak birlikte görev yapacak ve devir süreçlerini tamamlayacaklar. Kühnel, söz konusu tarihten itibaren Haziran 2022 sonuna kadar Hannover Fairs Turkey yönetimine danışman olarak destek vermeye devam edecek.
17 yıllık fuarcılık deneyimine sahip olan Annika Klar, 1 Ocak 2021’den bu yana Hannover Fairs Turkey’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Klar, söz konusu görevi öncesinde, 2013-2020 yılları arasında, şirketin Hannover’da bulunan genel merkezi Deutshe Messe’de Global Satışlardan Sorumlu Direktörlük görevini yürütüyordu.
Klar, Deutsche Messe ekibine katılmadan önce, 2004-2013 yılları arasında Hamburg Messe und Congress GmbH şirketinde Stratejik İş Geliştirme Direktörü ve Proje Direktörü görevlerini üstlenmişti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ