Makine Haber

GNC Makina, müşterilerine ‘60 dakikada ilk temas’ sözünü veriyor

Her yıl ortalama yüzde 80 büyüme başarısına sahip olan GNC Makina, satış sonrası hizmet aşamasında da bir ilke imza atıyor. Şirket, müşterisinin herhangi bir iletişim kanalıyla teknik servis talep etmesi halinde, ilk 60 dakika içinde geri dönüş sağlıyor.

GNC Makina, müşterilerine ‘60 dakikada ilk temas’ sözünü veriyor

Talaşlı imalat sanayisinin temel üretim araçlarından olan takım tezgahları alanında önemli bir güce sahip GNC Makina, iş ortaklarına hızlı çözümler sunmak için satış sonrası hizmet alanında müşterisine ilk 60 dakikada geri dönüş sağlıyor.
Üretim sektöründe ‘60 dakikada ilk temas’ sözünü veren tek firma olduklarını ifade eden şirket yetkilileri, “GNC Makina, sektöründe ezberleri bozarak beklentilerin üzerinde hizmet sunuyor. Kullanıcılarımız herhangi konuda teknik destek ihtiyacı hissetmeleri durumunda; bu taleplerini doğrudan, e-posta aracılığı ile, web adresinde yer alan formu kullanarak ya da telefon yoluyla iletebiliyorlar. 60 dakika içerisinde ulaşılan müşteriler, talebinin alınıp iş sürecinin başladığını ve bir sonraki adımın ne olacağını öğrenmenin güvenini yaşıyorlar” dediler.

Seçkin: “Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin başarısı”


Kesintisiz hizmet kalitesinin tüm süreçleri kusursuz planlamaktan geçtiğini belirten GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin ise, ‘60 dakikada ilk temas’ uygulamaları hakkında şunları söyledi: “Her müşterimize sunduğumuz hizmet kalitesi, bir sonraki müşterimizin güvende ve güçlü hissetmesini sağlıyor. Tüm sürecin sorumluluğunu taşıyoruz. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin başarısı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ