Makine Haber

Galaxy VS ailesi genişledi

Schneider Electric, Galaxy VS 3 fazlı UPS ile sınır bilişim ve kritik altyapı uygulamalarının ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Yeni akıllı akü modülü teknolojisi kullanılabilirliği ve esnekliği artırırken; yüzde 99 verimlilikle yapılan elektrik tasarrufu sayesinde toplam sahip olma maliyetini azaltıyor.

  • 18 Aralık 2019
Galaxy VS ailesi genişledi

Schneider Electric

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric; dahili akıllı akü modüllerine sahip Galaxy VS 3 fazlı kesintisiz güç kaynağının (UPS) lansmanını yaparak Galaxy VS ailesini genişletti. IT, ticari ve endüstriyel tesislerdeki kritik güç gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanan ürün; yüksek verimliliğe sahip, modüler ve dağıtımı kolay, üç fazlı bir UPS.
Dahili akü modüllerine sahip yeni Galaxy VS 10-50 kW, ilave akü esnekliği ve izleme, yedek akü grubu ve kendi kendine entegrasyon ile kullanılabilirliği artırıyor. Öngörülebilir çalışma zamanları ve akü yedekliliği ile ürün, kritik yüklerin her zaman korunmasını sağlayarak riski azaltıyor. Akülerın UPS kabinine entegre edilmesi yoluyla optimize edilmiş kompakt ayak izi, ürünü edge bilişim ve kritik altyapıların özel gereksinimleri için ideal hale getiriyor.

Çin ve Japonya dışında tüm dünyada aynı anda pazara sunuldu
Dahili akü modüllerine sahip Galaxy VS, Çin ve Japonya dışında tüm dünyada aynı anda pazara sunuldu. Güç kapasitesi ve çalışma süresi gereksinimlerine göre ürünün iki kabin seçeneği bulunuyor: 10-50 kW (400V), 10-25 kW (208V) ve 20-50 kW (480V). Optimum sistem performansı, kalite ve güvenlik garantisine çalıştırma hizmeti de dahil olarak kullanıcılarla buluşan Galaxy VS, pazara ilk olarak Nisan 2019’da 20-100 kW (400V/480V) ve 10-50 kW (208V) destekli harici aküler için sunulmuştu.

Thompson: “Yenilikçi ve esnek bir seçenek sunuyor”
Schneider Electric 3 Fazlı Ürünler Başkan Yardımcısı Christopher Thompson, “Yüksek verimliliği ve dahili akıllı akü modüllerinin yanı sıra EcoStruxure’a uyumlu olması sayesinde yeni Galaxy VS, başta sınır bilişim ve kritik altyapılar olmak üzere son kullanıcılar, distribütörlerimiz, iş ortaklarımız ve entegratörler için yenilikçi ve esnek bir seçenek sunuyor. Kendi kendine konfigürasyon ve sıcaklık izleme gibi akıllı özelliklerin entegrasyonuyla yeni Galaxy VS, performanstan ödün vermeden kullanılabilirliği artırmak için optimum bir çözüm sunuyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ