Makine Haber

Fanuc, bu yıl 16. kez düzenlenen RLC Günleri’nin Platin sponsoru oldu

Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi Fanuc; üniversite öğrencilerinin her yıl merakla beklediği ve Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün çalışmalarıyla organize edilen RLC Günleri’nin bu yıl Platin sponsoru oldu.

  • 18 Şubat 2020
Fanuc, bu yıl 16. kez düzenlenen RLC Günleri’nin Platin sponsoru oldu

Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi Fanuc, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Kulübü tarafından bu yıl 16. kez düzenlenen RLC Günleri’nin Platin sponsoru oldu. Etkinlik; elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji ve otomotiv sektörlerinden öncü firmaları, STK’ları ve sürpriz konukları öğrencilerle buluşturdu. RLC Günleri’nde, CR4ia kolaboratif robotunu ve Langırt oynayan robotunu sergileyen Fanuc, katılımcıların sorularını da yanıtladı.
‘Bugünün yetenekli gençlerini, geleceğin teknolojisiyle yarının iş modellerine hazırlıyoruz’ mottosuyla bu yıl ilk kez hayata geçirilen ‘Fanuc ile Gelecek Şimdi’ isimli proje, Fanuc Servis Müdürü Sadettin Dalgıç’ın sunumuyla öğrencilere anlatıldı. Ayrıca etkinlikte, Fanuc Robot Teknik Müdürü Murat Kısa da, ‘Fanuc Robotik Teknolojileri’ adlı panele konuşmacı olarak katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ