Makine Haber

Fanuc, 24 Nisan’da düzenlemeye başladığı webinarlara devam ediyor

Fanuc; Covid-19 nedeniyle profesyonel sahada oluşan problemlerin giderilmesine yardımcı olmak, becerileri geliştirmek ve üretkenlik düzeyini artırmak için düzenlediği webinar çalışmalarını sürdürüyor. Söz konusu webinarlar, her cuma günü saat 14.00’te gerçekleştiriliyor.

  • 07 Mayıs 2020
Fanuc, 24 Nisan’da düzenlemeye başladığı webinarlara devam ediyor

Fanuc; Covid-19 salgını nedeniyle profesyonel sahada oluşan problemlerin giderilmesine yardımcı olmak, becerileri geliştirmek ve üretkenlik düzeyini artırmak üzere yürüttüğü webinar çalışmalarına devam ediyor. 24 Nisan’da başlayan webinarlarda; şu ana kadar ‘Fanuc R30iB Kontrolör ve Yeni Robot Modelleri’, ‘Fanuc Entegre Kamera Teknolojileri iRVision’ ile ‘Fanuc Ark Kaynak Robotları’ başlıkları ele alındı.
Fanuc teknolojilerini kullanan mühendislik firmalarının, fabrikaların teknik üretim ekiplerinin, Türk sanayicilerinin katıldığı ve ortalama 1 saat süren webinarlar, her cuma günü saat 14.00’te gerçekleştiriliyor.
8 Mayıs tarihinde ‘Gıda Sektörüne Yönelik Robotlu Çözümler’ başlıklı konuyu gündeme getirecek olan şirket, daha sonraki günlerde; ‘Otomotiv Sektöründe Fanuc Teknolojileri’, ‘Robotlarla Makine Besleme Operasyonu’, ‘Roboguide Simulasyonu’, ‘Robodrill (Dik İşleme Merkezi) ve Robot Adaptasyonu’ ve ‘Tier 1 Otomotiv ve Yan Sanayinde Robot Kullanımı’ gibi konuları masaya yatıracak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ