Makine Haber

Victor F serisi, kalıp, parça ve fason işi yapan işletmelerden yoğun ilgi görüyor

Türkiye’de GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Tayvan markası Victor’un F serisi, üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor. 2020 yılında yenilenen seri, özellikle kalıp, parça ve fason işi yapan işletmelerden yoğun ilgi görüyor.

Victor F serisi, kalıp, parça ve fason işi yapan işletmelerden yoğun ilgi görüyor

GNC Makina

1954 yılında kurulan Tayvanlı takım tezgahı üreticisi Victor’un Vcenter F76 ve F106 serisi, 2020 yılında üretilmeye başladı. Şirketin Endüstri 4.0 ile üretime başladığı yeni fabrikasında imal edilen seri, üretim sektöründe büyük avantajlar sağladı.
Victor’un F serisinin gövde üretimi, Alman markası olan ve devasa makineler geliştiren Waldrich Coburg ile yapılıyor. Gövde kısmının tek seferde işlenmesi, Vcenter F76 ve F106 serisini daha nitelikli hale getiriyor. Bu özelliğiyle seri, gövdelerin üzerinde çalışan kızaklarda titreme ve vibrasyona izin vermiyor.
Fanuc işletim sisteminin en son sürümü ile üretilen F serisi, hızlı, hassas ve dayanıklı olmasıyla dikkatleri çekiyor. Seri, 10.000 dev/dk iş mili ile Fanuc ortaklığı eksen motorları sayesinde, uzun yıllar üreticiye katkı sağlıyor. Seri, F76 ile 760 mm ve F106 ile 1060 mm boyunda olmak üzere iki farklı işleme ölçüsü ile hizmete sunuluyor.

Türkiye’de GNC Makina güvencesiyle hizmete sunuluyor
Türkiye’de GNC Makina güvencesiyle hizmete sunulan yeni nesil kayış aktarmalı F serisinin yüzde 100 uyumlu olması, ürünün istendiği gibi imal edilmesine olanak sağlıyor. Seri, tüm bu özellikleriyle dünya standartlarına uygun yapıda. 2020 yılında piyasaya sürülen F serisi, Türkiye’de bir yıl kadar kısa bir sürede, özellikle kalıp, parça ve fason işi yapan işletmelerin ilk tercihi haline geldi. Her işletmenin kendi üretiminin ihtiyaçlarına göre aksesuarları bulunan seri, uygun maliyetle en efektif üretimi hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ