Makine Haber

Etiketin kalitesi, ürünün tüketici gözündeki değerini artırıyor

Novexx Solutions, her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketleri herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulamak için geniş bir etiketleme sistemleri yelpazesi sunuyor. Firmanın sunduğu güvenilir etiketleme sistemleri, mükemmel etiketleme performansı ve doğruluğu sağlıyor.

  • 23 Eylül 2020
Etiketin kalitesi, ürünün tüketici gözündeki değerini artırıyor

Novexx Solutions

Ürünlerin doğru ve sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlayan etiketler, ayrıca sahteciliğe karşı önlemler ve yasal gereksinimlere göre de şekilleniyor. Farklı sektörlerden üreticiler, farklı ürün çeşitlerine göre etiketleme sistemleri seçerken zorluk yaşıyorlar.
Novexx Solutions, her şekil ve boyuttaki kendinden yapışkanlı etiketleri herhangi bir ürüne doğru ve güvenilir bir şekilde uygulamak için geniş bir etiketleme sistemleri yelpazesi sunuyor. İster dar veya geniş etiketler kullanılsın, isterse nemli veya kuru ortamlarda çalışılsın; Novexx Solutions’ın güvenilir etiketleme sistemleri, sürekli çalışan zorlu ortamlarda da mükemmel etiketleme performansı ve doğruluğu sağlıyor.

XLS 2XX, her sektörden ürün üzerinde kullanılabiliyor
XLS 2XX, kişisel bakımdan elektroniğe, ilaçtan gıdaya, otomotivden kimyaya her sektörden ürün üzerinde kullanılabiliyor. Zorlu ve kesintisiz hatlarda 7/24 çalışabiliyor ve konveyör bant hızına otomatik adaptasyon sağlıyor. Hemen hemen her gereksinimi karşılamak için çok çeşitli aplikatörlerle birleştirilebiliyor.
Düz, pürüzlü ve hassas yüzeyler, değişken yüksekliğe sahip ürünler, hareketli ve hareketli olmayan ürünler, temassız etiketleme gibi çok çeşitli ürün özelliklerine yönelik çözümler mevcut. Çok fazla ürün çeşidine uygun çözümler sunulması üreticilere büyük avantaj sağlarken; tüketiciler için de kalite standardı oluşturuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ