Endüstriyel proses suyu soğutma grubu Hyperchill Plus-E

Çevre dostu bir çözüm olan Hyperchill Plus-E serisi, Avrupa F-Gas yönetmeliği ve ECO tasarım yönetmeliği TIER 2 gerekliliklerini karşılıyor. Hyperchill Plus-E, ayrıca her boyutta sistem takibini sağlayan entegre MODBUS RTU ile Endüstri 4.0’a hazır bir ürün olması ile de öne çıkıyor.

  • 05 Temmuz 2024
Endüstriyel proses suyu soğutma grubu Hyperchill Plus-E

Parker Hannifin

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünyanın önde gelen markalarından Parker Hannifin, HVAC ve soğutma, endüstriyel üretim ekipmanları, yaşam bilimleri, petrol, gaz ve elektrik üretimi ve yenilenebilir enerji uygulamalarında kullanılan yeni çevre dostu endüstriyel proses suyu soğutma grubu Hyperchill Plus-E’nin piyasaya sürdü.
Çevre dostu bir çözüm olan Hyperchill Plus-E serisi, Avrupa F-Gas yönetmeliği (AB 517/2014) ve ECO tasarım yönetmeliği TIER 2 gerekliliklerini karşılıyor. Hyperchill Plus-E, ayrıca her boyutta sistem takibini sağlayan entegre MODBUS RTU ile Endüstri 4.0’a hazır bir ürün olması ile de öne çıkıyor.
Önceki serilerle karşılaştırıldığında bazı ek işlevler, ISO 817’ye göre Güvenlik Sınıfı A1’e ait olan küresel ısınma potansiyeli (GWP) daha düşük olan R513A soğutucu akışkanın kullanımını içeriyor. Parlayıcı olmayan özellikleri sayesinde bu GWP soğutucu akışkanı, herhangi bir ek güvenlik riski ve kurulum, bakım veya nakliye maliyeti olmadan iç ve dış mekânlarda kuruluma olanak tanıyor.

Zorlu ortam koşullarında bile güvenilir çalışma
Ürün yelpazesinde artık, tümü birden istikrarlı çalışma koşulları sağlayacak şekilde demir içermeyen bir hidrolik ve büyük bir dâhilî su deposuyla tasarlanmış, 120 kW’a kadar genişletilmiş yeni modeller de bulunuyor. Tropikalizasyon ve düşük ortam sıcaklığı seçenekleriyle standart ünitelerde maksimum 48 °C’ye kadar ortam sıcaklığına kadar genişletilmiş standart çalışma koşulları, zorlu ortam koşullarında bile güvenilir bir çalışma sağlıyor. Her Hyperchill Plus-E ünitesi, tüm çalışma şartlarında verimli ve güvenilir bir çalışmayı sağlama konusunda kapsamlı şekilde test edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ