Makine Haber

Endüstriyel PC’ler için turbo veri

B&R, Automation PC 3100 ve Panel PC 3100 endüstriyel PC’leri için yığın depolama seçeneklerini genişletiyor. Çok kompakt olan M.2 bellek modülleri, denenmiş ve test edilmiş MLC teknolojisine dayanmaktadır. Yüksek veri aktarım hızları nedeniyle, veri kaydı ve diğer veri yoğun uygulamalar için özellikle caziptirler.

  • 14 Eylül 2020
Endüstriyel PC’ler için turbo veri

B&R

B&R, Automation PC 3100 ve Panel PC 3100 endüstriyel PC’leri için yığın depolama seçeneklerini genişletiyor. CFast kartlarına ek olarak, artık kompakt M.2 bellek modülleri de kullanılabilir. Bu tür bir bellek, hızlı erişim ve 1 TB’a kadar depolama kapasitesi sunar.
Çok kompakt olan M.2 bellek modülleri, denenmiş ve test edilmiş MLC teknolojisine dayanmaktadır. Yüksek veri aktarım hızları nedeniyle, veri kaydı ve diğer veri yoğun uygulamalar için özellikle caziptirler. Ek olarak, CFast kartlarından önemli ölçüde daha fazla depolama alanı sunarlar; bu da çalışma süresi üzerinden daha fazla verinin yazılabileceği anlamına gelir.
M.2 belleği, endüstriyel PC’de belirli bir arayüz yuvasını kaplar. Depolama, fabrikada kurulabilir veya sahada kullanıcı tarafından eklenebilir. İki CFast yuvası ile birlikte, artık bir otomasyon PC’sinde üç adede kadar yığın depolama cihazı paralel olarak kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ