Makine Haber

Coşkunöz Magnetto Romanya’nın Genel Müdürlük görevine Hakan İnceler getirildi

Coşkunöz Holding’in yurt dışı yatırımlarından olan ve dünyanın en büyük otomotiv üreticilerine en gelişmiş teknolojileri ile parça tedariki yapan Coşkunöz Magnetto Romanya şirketinin Genel Müdürlük görevine 1 Ocak 2021 itibarıyla Hakan İnceler getirildi.

  • 08 Ocak 2021
Coşkunöz Magnetto Romanya’nın Genel Müdürlük görevine Hakan İnceler getirildi

Coşkunöz Holding’in ikinci yurt dışı yatırımı olan ve İtalyan CLN Grup otomotiv bölümü MA ortaklığında hayata geçirilen Coşkunöz Magnetto Romanya şirketinin Genel Müdürlük görevini 1 Ocak 2021 itibarıyla Hakan İnceler sürdürecek. Coşkunöz Magnetto Romanya, dünyanın en büyük otomotiv üreticilerine en gelişmiş teknolojileriyle parça tedariki yapıyor.
Uzun yıllar Coşkunöz Metal Form’da farklı birim ve pozisyonlarda yer alan İnceler’in, şirketi sektörde üst sıralara taşımasının hedeflendiğini aktaran yetkililer, “1997 yılında stajyer olarak gruba ilk adımını atan Hakan İnceler, ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra 2000 yılında CMF şirketimizde ÜLK Bölümü’nde göreve başladı. İnceler, son 6 yılı ÜLK Müdürlüğü olmak üzere, 2000-2011 yılları arasında ÜLK Bölümü’nde tüm süreçlerde çeşitli roller üstlendi. 2011-2017 yıllarında Satınalma Müdürü olarak görev yapan İnceler, Temmuz 2017’den bugüne kadar Üretim GMY olarak kariyerini devam ettirdi. İnceler, bu sürede; süreç modernizasyonu, büyümeye bağlı inşaat, üretim outsource projeleri, yalın dönüşüm ve global tedarik süreçlerinin yönetimi gibi şirket ölçeğinde yürütülen birçok projede ekip üyesi ve lideri olarak rol aldı ve 20 yılda birçok çalışanın gelişimine de katkı sağladı. Holding bünyesindeki ve sektördeki geniş tecrübe ve birikimiyle Hakan İnceler’in, Coşkunöz Magnetto Romanya’nın sektöründe önemli bir konuma gelmesine yönelik büyük bir fayda ve değer sağlaması bekleniyor” dediler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ