Makine Haber

Coşkunöz Holding’in bilgi teknolojileri şirketi CITS, dijital dönüşümü hızlandıracak yatırımlarını sürdürüyor

Coşkunöz Holding’e bağlı bilgi teknolojileri şirketi CITS, iş dünyasında dijital dönüşümü hızlandırmaya yönelik çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Şirketin yeni ürünü bulut tabanlı dijital ISO asistanı ISOMS ile artık tüm ISO standartları tek bir platform üzerinden yönetilebilecek.

  • 18 Ekim 2021
Coşkunöz Holding’in bilgi teknolojileri şirketi CITS, dijital dönüşümü hızlandıracak yatırımlarını sürdürüyor

Dijital dönüşümü hızlandıracak yatırımlarını sürdüren CITS’in 4,1 milyon TL’lik yatırımla ve yerli mühendislerle hayata geçirdiği bulut tabanlı yeni ürünü ISOMS (Akıllı ISO Asistanı), işletmelerin tüm ISO standartlarını güvenli ve esnek bir şekilde yönetmesine imkân veriyor.
Hâlihazırda ISO sertifikasyonuna sahip veya ISO sertifikasyon sürecine girecek olan ulusal ve uluslararası tüm orta ve büyük ölçekli işletmelerin hayatını kolaylaştıracak ISOMS, yönetim sistemlerine bütünsel bir bakış açısı getiriyor. Makine öğrenmesi modeliyle sürekli kendini güncelleyen sistem, sektörel ve süreçsel varlık ve risk puanlarını önererek, kuruluşların söz konusu alanlardaki danışmanlık ve benchmark ihtiyaçlarını azaltıyor. Varlık, risk ve mevcut kontroller gibi önerilerin yanı sıra, alanında tecrübeli ISO danışmanları tarafından onaylanmış en iyi uygulama yöntemlerinin entegre edildiği sistem; işletmelerin iş gücü, maliyet ve sertifika sürelerinde de tasarruf sağlıyor. ISOMS ile danışmanlık ve benchmark maliyetlerinde yüzde 50, sertifikasyon süresinde yüzde 30, iyileştirme işgücü maliyetlerinde ise yüzde 60 tasarruf elde edilebiliyor.

Göral: “Zaman ve iş gücünün daha verimli kullanılmasını sağlıyor”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan CITS Genel Müdürü Ertan Göral, “4,1 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiğimiz ISOMS, CITS’in uzman yönetim sistemi danışmanları ve liderleri tarafından tasarlandı. Aylık kiralama modeli ile hizmete sunduğumuz yeni ürünümüz, işletmelerin tüm ISO sertifika süreçlerini tek kanaldan yöneterek, zaman ve iş gücünün daha verimli kullanılmasını sağlıyor. Kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde, uygulamanın kullanımı da oldukça hızlı ve basit şekilde gerçekleştirilebiliyor” dedi.
ISOMS’in; doküman yönetiminden aksiyon yönetimine, risk yönetiminden varlık yönetimine kadar birçok ISO kalite yönetim sürecinde kullanıldığını da belirten Göral, şunları aktardı: “ISOMS, her türlü geribildirim ve iyileştirmeye açık, değişen ihtiyaçlara anlık çözümler sunabilen bir platform. İşletmeleri yeni yazılım ve teknoloji yatırımı yapmaktan da kurtaran ISOMS, bulut tabanlı yapısıyla verilerin güvenle saklanmasına olanak tanıyor. İşletmelerin, dijital dönüşümlerini hızlandırmalarında en büyük yardımcıları olacak ISOMS, ‘kullandığın kadar öde’ sistemiyle de tasarruf sağlıyor. Modüler lisanslama ile işletmeler, platformda sadece kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu fonksiyonları kullanabiliyorlar. Destek merkezimiz ile ürünün kullanıcılarına kesintisiz hizmet vererek konforlu bir bulut deneyimi yaşatacağız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ