Makine Haber

Rockwell Automation, ‘Akıllı Üretim’ başlığı ile ücretsiz sanal etkinlik düzenleyecek

‘VirtualConnect’ adlı sanal etkinliği ile teknolojilerini online dünya ile buluşturan Rockwell Automation, ilkini mayıs ayında düzenlediği etkinliğin ikincisini, 23 Haziran’da Türkiye saati ile 10.00-15.00 arasında ‘Akıllı Üretim’ başlığı ile ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

  • 12 Haziran 2020
Rockwell Automation, ‘Akıllı Üretim’ başlığı ile ücretsiz sanal etkinlik düzenleyecek

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından Rockwell Automation, ‘VirtualConnect’ adlı sanal etkinliği ile teknolojilerini online dünya ile buluşturuyor. İlki mayıs ayında gerçekleştirilen etkinliğin ikincisi, 23 Haziran 2020 tarihinde Türkiye saati ile 10.00-15.00 arasında ‘Akıllı Üretim’ başlığı ile ücretsiz olarak düzenlenecek.
Konuyla ilgili bilgi veren şirket yetkilileri, “Üç paralel oturumda düzenlenecek etkinliğin ilki ‘Akıllı Makine Yolculuğu’ olacak. İkinci oturumda, teknolojik yeniliklerin masaya yatırılacağı ‘Akıllı Operasyon Yolculuğu’ konuşulacak. Son oturumda ise, ‘Dijital Dönüşüm Yolculuğu’ konusu ele alınacak. Tüm dünyadan katılımcılar; dağıtım kontrol sistemi, endüstriyel otomasyon sistemleri için siber güvenlik sistemleri, 3D sistemlerinin üreticilere sağlayacağı kolaylıklar, esnek üretim modeli ile müşteri taleplerini karşılamak üzerine gelişen yeni teknolojileri takip edebilecekler. Katılımcılar ayrıca; daha akıllı makineler için akılı sensörler, akıllı motor teknolojileri, verimliliği optimize eden akıllı kontroller, nesnelerin internetinde koruma ve güvenlik, mevcut operasyonlarını akıllı aygıtlarla nasıl genişletebilecekleri vb. konular hakkında bilgi sahibi olacaklar. Sanal etkinlik alanında, Rockwell Automation ve partnerlerinin dijital stantları da yer alacak. Katılımcılar, otomasyon uzmanlarıyla online görüşerek; VirtualConnect sunumlarında yer alan ürün ve çözümler hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Teknik uzmanlar, etkinlik boyunca soruları da yanıtlayacaklar. Rockwell Automation EMEA Bölge Başkanı Susana Gonzales’in ‘Sektörü Dönüştüren Teknolojiler’ konulu açılış konuşmasının ardından, şirketin teknik uzmanları interaktif video sunumlarını gerçekleştirecekler” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ