Makine Haber

Çelebioğlu: “Tesis yönetim sektörü bir kez daha İstanbul’da buluşacak”

2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı ile TRFMC Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nın İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleneceğini ifade eden TRFMA Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, etkinliğin yıllardan beri sektörün sesi ve buluşma noktası olduğunu söyledi.

  • 11 Eylül 2020
Çelebioğlu: “Tesis yönetim sektörü bir kez daha İstanbul’da buluşacak”

Tesis yönetim sektörünün önde gelen ulusal ve uluslararası tesis yönetim firmaları, hizmet sağlayıcıları, yazılım, tesisat firmaları, makine/ekipman tedarikçileri, hijyen, dezenfektan, malzeme tedarikçileri ve tesis yönetim sektörünün profesyonelleri 3-5 Kasım 2020 tarihleri arasında buluşacak. Bu yıl 3. kez düzenlenecek olan 2020 FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı ile TRFMC Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

“Yıllardan beri sektörün sesi ve buluşma noktası niteliğinde”
Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz fuar ve konferansımız, yıllardan beri sektörün sesi ve buluşma noktası niteliğinde olup, sektör firmalarını, ürün, hizmet ve yenilikleri hizmet alıcılarla buluşturuyor. Sektör için son derece önemli bir network alanı olan fuar; yeni iş birlikleri, ortaklık ve yeni hizmet alanları geliştirmek için de oldukça önemli bir etkinliğe dönüşüyor. Geçtiğimiz yıl 94 firma ve 6 binden fazla ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz fuarımıza, bu yıl ‘Pandeminin Tesis Yönetimine ve Sektörün Geleceğine Etkileri’ konulu konferansımızın da etkisiyle çok daha fazla katılım olacağını düşünüyoruz.”

“Etkinlik sosyal mesafe önlemlerine dikkat edilerek düzenlenecek”
Etkinliğin İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleneceğini ifade eden Çelebioğlu, “2020 FM Expo İstanbul ve TRFMC Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nda, salgına karşı Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ve aralarında TRFMA, MMO ve TTB’nin de yer aldığı, seçkin STK’lar tarafından oluşturulan İklimlendirme Teknik Kurulu’nun tüm tavsiyelerine uyulacak. Ayrıca, etkinlik sosyal mesafe önlemlerine dikkat edilerek düzenlenecek. Bu amaçla TRFMA bünyesinde yer alan uzmanlardan oluşan bir Pandemi Önlemleri Denetleme Komitesi oluşturduk. Bu komite gerek fuar hazırlıkları, gerekse fuar sırasında aktif olarak denetim görevini yürütecek” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ