Makine Haber

Vat Enerji’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökay Çomoğlu getirildi

Enerji verimliliği alanında müşterilerine çözümler sunan ve Cumhuriyetin 100. yılında da Türkiye’nin verimliliği için önemli çalışmalara imza atmayı hedefleyen Vat Enerji’de Genel Müdür Yardımcılığı görevinden Gökay Çomoğlu sorumlu olacak.

  • 13 Ocak 2023
Vat Enerji’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökay Çomoğlu getirildi

Enerji verimliliği alanında hizmet veren Vat Enerji’de 2023 yılı itibari ile Genel Müdür Yardımcılığı görevinden Gökay Çomoğlu sorumlu olacak.
Şirketin yeni dönem hedef ve projeleri hakkında bilgi veren Çomoğlu, “2022 yılı şirketimiz için oldukça güzel geçti. Hizmet ve proje hedeflerimizin üzerinde bir performans ile yılı kapadık. 2023 yılı için yeni hedeflerimiz ve yeni yapılanmamız ile sanayi ve ticari binalara çözümlerimiz hız kesmeden devam edecek. Dijitalizasyon ve sürdürülebilirlik bu senin önemli konu başlıkları olacak. Bu konularda ciddi alt yapı hazırlıkları yaptık ve hizmet ağımızı genişlettik. Öte yandan işletmelere özel enerji verimliliği projeleri uygulamaları da devam edecek. Cumhuriyetimizin 100. yılında da ülkemizin verimliliği için tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ