Makine Haber

Çapak Alma ve Polisaj Teknolojileri İhtisas Fuarı için geri sayım başladı

Çapak Alma ve Polisaj Teknolojileri İhtisas Fuarı, 10-12 Ekim tarihleri arasında 5. kez sahne alacak. Etkinlikte, kalite ve verimlilikle gün geçtikçe önem kazanan üretim adımlarına yönelik yenilik ve trendler dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar tarafından sergilenecek.

  • 08 Şubat 2023
Çapak Alma ve Polisaj Teknolojileri İhtisas Fuarı için geri sayım başladı

Çapak alma ve hassas yüzey kaplamalarının üretimi söz konusu olduğunda, yeni ve değiştirilmiş çözümlere ihtiyaç doğar. Kalite ve verimlilikle gittikçe önem kazanan bu üretim adımlarına yönelik yenilik ve trendler, 10-12 Ekim 2023 tarihleri arasında Karlsruhe Sergi Merkezi’nde 5. DeburringEXPO’da görülebilecek.

Münz: “Ziyaretçiler, çok net gereksinimlerle bize geldiler”
Etkinlik hakkında konuşan Ultratec Anlagentechnik Münz GmbH Satış Direktörü Iris Münz, “2021’deki son fuarda, sadece potansiyel müşteri sayısı değil, portföy kalitesi de bize olumlu bir sürpriz oldu. Ziyaretçiler, ellerindeki ögeler için çok kesin ve net gereksinimlerle bize geldiler” dedi.

Herdin: “Dünyanın bir numaralı Çapak Alma Teknolojileri ve Polisaj Fuarı”
fairXperts GmbH & Co. KG. Genel Müdürü Hartmut Herdin ise, etkinlik hakkında şunları söyledi: “Şirketler, daha önce kullanılan süreç ve teknolojilerin, kendi imkan sınırlarını aşmaya başladığı bir dönemde, her zamankinden daha zor veya değiştirilmiş yeni gereksinimlerle karşı karşıya kalıyor. Örneğin, bunlar arasında yüzey kalitesi için daha zorlu spesifikasyonlar, daha karmaşık bileşen geometrileri ve değişen bir bileşen spektrumunun yanı sıra yeni ve değiştirilmiş malzemeler ve üretim süreçleri de yer alıyor. Sadece pek çok uygulamada gereken tekrarlanabilirliği sağlamakla kalmayan, aynı zamanda vasıflı personel eksikliğini de azaltabilen bir süreç otomasyonu ve dijitalleştirme, ek faktörleri oluşturuyor. Hepsinden de önemlisi, çevre ve iklim koruma, enerji ve kaynakların verimli kullanımı, ayrıca parça üretiminde maliyet optimizasyonu, rekabet faktörleri olarak gittikçe daha önemli hale gelen konular. Bu gereksinimleri DeburringEXPO ile hedefli ve tematik olarak, birebir karşılamak mümkün. Güncel, yenilikçi çözümlere eksiksiz bir genel bakış sağlayan, çeşitli sektörlerdeki güncel trendler hakkında bilgileri paylaşan ve araştırma projelerine ilişkin içgörüler sunan dünyanın bir numaralı Çapak Alma Teknolojileri ve Polisaj Fuarı, mevcut ve yeni çözümlerin sunumu, yeni teknolojilerin erken takibi ve ortaklıklar ile ağların kurulması/genişletilmesi için ideal bir ortam yaratıyor. İşte bunları zaten farkında olan ve hemen hemen tüm pazar ve teknoloji liderleri de dahil olmak üzere 70 şirket, Ocak ayının sonu itibariyle, şimdiden kesin stant rezervasyonlarını yaptılar bile.”

Steinmann: “2021’de yapılan son fuara kıyasla önemli bir artış yaşanıyor”
DeburringEXPO Proje Yöneticisi Gitta Steinmann da, “Elimizdeki rezervasyonlara ve gelen ilgi ve sorulara dayanarak, 2021’de yapılan son fuara kıyasla önemli bir artış ve hatta neredeyse korona öncesi seviyelere denk gelen 150 ilâ 180 ulusal ve uluslararası katılımcıyı fuara bekliyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ