Makine Haber

BUMATECH Fuarı kapılarını açmak için gün sayıyor

BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, 14 Aralık’ta Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 7 salondan oluşan 40 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan etkinlik, 68 ülkeden 35 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.

  • 09 Aralık 2022
BUMATECH Fuarı kapılarını açmak için gün sayıyor

20 yıldır düzenlenen uluslararası nitelikteki Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, 13 yıldır düzenlenen Sac İşleme Teknolojileri Fuarı ve 19 yıldır düzenlenen Otomasyon Fuarı’nı tek çatı altında buluşturan BUMATECH, 7 salondan oluşan 40 bin metrekarelik alanda düzenlenecek. 25 ülkeden 378 firma ve firma temsilcisinin katılacağı etkinlik, 14-17 Aralık 2022 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşacak. Robotik sistemlerden 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılara, fiber lazer optik kesim makinelerinden CNC tezgahlara kadar son teknoloji inovasyon ürünlerinin sergileneceği fuara 68 ülkeden 35 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.
BUMATECH; Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) iş birliğinde, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile gerçekleştirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ