Makine Haber

Mitsubishi Motors, elektrikli araçlarda ürün yelpazesini genişletecek

Mitsubishi Motors Corporation, dünya otomotiv sektörünü buluşturan en önemli etkinliklerden biri olan 2019 Tokyo Otomobil Fuarı’nda; MI-Tech Concept küçük ölçekli elektrikli SUV konsept otomobil ile MI-Tech Concept ve Super Height K-Wagon Concept Kei otomobili görücüye çıkardı.

  • 29 Ekim 2019
Mitsubishi Motors, elektrikli araçlarda ürün yelpazesini genişletecek

Mitsubishi Motors Corporation (MMC), Tokyo’da düzenlenen ve dünya otomotiv sektörünü buluşturan en önemli etkinliklerden biri olan 2019 Tokyo Otomobil Fuarı’nda; MI-Tech Concept küçük ölçekli elektrikli SUV konsept otomobil ile MI-Tech Concept ve Super Height K-Wagon Concept Kei otomobili görücüye çıkardı.
MMC CEO’su Takao Kato ve COO’su Ashwani Gupta, düzenlenen basın toplantısında araçları tanıtarak, kuruluşlarının elektrifikasyon stratejisini açıkladılar.

Kato: “Plug-in hibrit modellere odaklandık”
Elektrifikasyon teknolojisine, özellikle plug-in hibrit (PHEV) modellere odaklandıklarını ifade eden Takao Kato, “MMC’nin gelecekte PHEV kategorisinde lider olması için daha fazla varyasyon sunarak ve ittifakın çeşitlilik içeren elektrifikasyon teknolojilerinden yararlanarak elektrikli araç yelpazemizi genişleteceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ