Makine Haber

Borusan Mannesmann’dan ‘Boru Hattı’ adlı yeni bir uygulama

Borusan Mannesmann, ‘Boru Hattı’ adlı yeni uygulaması ile mekanik tesisat sektörü profesyonellerinin çelik boru ile ilgili bilgi alabilecekleri güçlü bir kanal sunmayı hedefliyor. Söz konusu uygulama içinde, hesaplamalar ve sektörle ilgili haberler de yer alıyor.

  • 03 Haziran 2020
Borusan Mannesmann’dan ‘Boru Hattı’ adlı yeni bir uygulama

Borusan Mannesmann, paydaşlarına farklı çözümlerle ulaşmaya devam ediyor. Şirket, mekanik tesisat sektöründe çalışan mühendis ve uzmanların; Borusan Mannesmann ürünlerine, bayilerine ve satış yöneticilerine daha kolay erişmelerini mümkün kılan yeni bir uygulamayı hizmete sundu. ‘Boru Hattı’ adı verilen yeni uygulama; mekanik tesisat sektöründe çalışan inşaat firmalarının mekanik koordinatörlerinin, mekanik proje firmalarında çalışanların ve mekanik taahhüt şirketlerindeki mühendis ve satın alma görevlilerinin yoğun iş tempolarını azaltan, hayatlarını kolaylaştıran çözümler getirmeyi hedefliyor.

“Üyelikle ve üye olmadan katılmak mümkün”
Borusan Mannesmann tarafından hazırlanan mobil uygulamaya üyelikle ve üye olmadan katılmanın mümkün olduğunu aktaran şirket yetkilileri, “Ancak uygulama, üye olan kullanıcılara özel olarak; satış yöneticisi atanması ve talep listelerinin teklif dosyası haline getirilmesi gibi birçok farklı avantaj da sunuyor. Uygulama ile; tüm mekanik tesisat profesyonellerinin Borusan Mannesmann’a kolayca ulaşabilmeleri, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmeleri, mekanik tesisat sektöründeki gelişmelere, finans ve ürün haberlerine mobil iletişim cihazları üzerinden erişim sağlayabilmeleri hedefleniyor” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ