Boru, profil, tel ve çelik üretim sektörleri İstanbul’da bir araya geldi

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Tube & Steel İstanbul ve Wire Tech İstanbul fuarları, 19 ülkeden 322 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile katılımcı sayısını bir önceki fuarlara göre yüzde 119 oranında artırmayı başardı.

  • 29 Mayıs 2023
Boru, profil, tel ve çelik üretim sektörleri İstanbul’da bir araya geldi

Boru, profil, tel ve çelik üretim sektörlerinin önde gelen firmaları Tube & Steel İstanbul ve Wire Tech İstanbul fuarlarında bir araya geldi. 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikler, 19 ülkeden 322 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile katılımcı sayısını bir önceki fuarlara göre yüzde 119 oranında artırdı.
Tüyap ve Messe Düsseldorf iş birliği ile düzenlenen etkinlikler; Çelik Boru İmalatçıları Derneği (ÇEBİD) ve Çelik Dış Ticaret Derneği’nin iş birliği; Çelik İhracatçılar Birliği (ÇİB), Steel Orbis, Soğuk Haddeleme, Galvanizli ve Boyalı Sac Üreticileri Derneği (SOGAD), Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA) ve Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği’nin (YİSAD) desteği ile ziyaretçilerini ağırladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ