Makine Haber

Ermaksan, yeni nesil, çevreci ve enerji tasarruflu ürünlerini ABD’de sergiledi

Ermaksan; ABD’de düzenlenen ve sektörün dünya çapındaki en önemli etkinliklerinden biri olan Fabtech Fuarı’nda, ileri teknolojiyle geliştirdiği yeni nesil, çevreci ve enerji tasarruflu ürünlerini sergiledi. Şirket, fuarda ‘Ermaksan’ ve ‘Ermaksan Additive’ olmak üzere iki ayrı stantta ziyaretçileri ile buluştu.

  • 18 Eylül 2021
Ermaksan, yeni nesil, çevreci ve enerji tasarruflu ürünlerini ABD’de sergiledi

‘Yenilikçi teknolojiler’ sloganı ile Endüstri 4.0’a uygun akıllı ve ileri teknolojili çözümler geliştiren Ermaksan; 13-16 Eylül tarihleri arasında ABD’nin Chicago kentinde düzenlenen ve sektörün dünya çapındaki en önemli etkinliklerinden biri olan Fabtech Fuarı’nda, ileri teknolojiyle geliştirdiği yeni nesil, çevreci ve enerji tasarruflu ürünlerini sergiledi. ‘ErmakUSA’ isimli şirketi ile ABD ve bölge pazarına yönelik faaliyetlerini uzun süredir sürdüren şirket; fuarda ‘Ermaksan’ ve ‘Ermaksan Additive’ olmak üzere iki ayrı stantta ziyaretçileri ile buluştu.

Özkayan: “Verimli iş görüşmelerine imza attık”


Fuarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcileri ile verimli iş görüşmelerine imza attıklarını ifade eden Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan, “Üstün Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz yeni nesil ürünlerimiz ziyaretçilerin takdirini topladı. Küresel düzeyde yakaladığımız kalite ve müşteri memnuniyeti nedeniyle ürünlerimize ciddi bir güven duyuluyor” dedi.
Ermaksan’ın sürdürülebilir başarı ve ihracat odaklı üretim modeli ile Türkiye’ye katma değer sağlama gayretinde olduğunu kaydeden Özkayan, şunları söyledi: “Büyük önem verdiğimiz Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerimiz çerçevesinde; ürün geliştirme, yazılım teknolojileri ve know-how’ı elimizde bulunan parçaların üretimi konusunda, sürdürülebilir başarı odaklı faaliyetlere yoğunlaşmış durumdayız. Küresel düzeydeki markalaşma çalışmalarımız doğrultusunda, sahip olduğumuz teknolojiyi daha da geliştirmek adına çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdüreceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ