Makine Haber

Beyaz eşya sektöründe robotik etiketleme

Beyaz eşya sektöründe robotik etiketleme sistemleri çözümleri yaygın bir şekilde kullanılıyor. Novexx Solutions da, söz konusu sektörde gerçekleştirdiği birçok proje ile etiketleme ve kimliklendirme proseslerinde tam otomatize sistem kurulumu gerçekleştiriyor.

  • 30 Aralık 2019
Beyaz eşya sektöründe robotik etiketleme

Novexx Solutions

Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmalar, üretimin birçok aşamasında farklı noktalardaki etiketleme ihtiyaçlarını gidermek için robotik etiketleme sistemlerinin avantajlarından sonuna kadar faydalanıyorlar. Proje kurulumu sonrasında destek almak; etiketleme sistemleri kurulumları yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birini oluşturuyor.
Beyaz eşya sektöründe robotik etiketleme sistemlerinin kullanılması firmalara; kalite, hız ve izlenebilirlik açısından büyük avantajlar sağlıyor. Etiketleme sistemi kurulumlarında hizmet veren şirketin sahip olduğu sektörel tecrübe, yaygın satış ve destek ağı büyük bir önem taşıyor.
Almanya merkezli olan Novexx Solutions da, beyaz eşya sektöründe gerçekleştirdiği birçok proje ile etiketleme ve kimliklendirme proseslerinde tam otomatize sistem kurulumu gerçekleştiriyor. Üretimin birçok aşamasında farklı noktalarda yer alan etiketleme ihtiyaçları için dünyanın en geniş aplikasyon modüllerine sahip olan şirket, böylece farklı yüzeylerde farklı noktalara etiketleme yapabiliyor.
Özel vakum padleri; robot ucunda hızlıca etiketleri taşıyarak, hedeflenen noktalarda yüzde 100 isabetli bir şekilde etiketleme işlemini gerçekleştiriyor. Böylece; yüksek hız, maliyet avantajı ve süreklilik sağlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ