Makine Haber

Baymak’ta Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürlüğü’ne Derya Günsel atandı

Türkiye iklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Baymak’ta Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürlüğü görevine Derya Günsel getirildi. Lisans eğitimini 2007’de İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Günsel, şirketin dijital dönüşüm stratejilerinin geliştirilmesinde kilit bir rol oynayacak.

Baymak’ta Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürlüğü’ne Derya Günsel atandı

50 yılı aşan köklü geçmişi ile Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından biri olan Baymak’ın Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürü Derya Günsel oldu. Günsel, yeni görevinde Baymak’ın dijital dönüşüm stratejilerinin geliştirilmesinde kilit bir rol üstlenecek.
Lisans eğitimini 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Derya Günsel, iş hayatına aynı yıl Korozo Ambalaj’da Üretim Mühendisi olarak başladı. 2008-2010 yılları arasında Unilever SAP Projeleri’nde Kıdemli SAP SD Danışmanı olarak görev alan Günsel, 2010-2013 yılları arasında ise BSH Türkiye’de Kıdemli SAP SD Danışmanı olarak çalıştı. 2013 yılında Bayer Türk’te SAP İş Uygulama Uzmanı olarak göreve başlayan Günsel, sırasıyla Bayer Tarım Ürünleri IT İş Ortağı, IT Operasyonlar Vekil Müdürü ve Bayer İnsan Sağlığı IT İş Ortağı görevlerini üstlendi. Şubat 2021 itibarıyla Baymak bünyesine katılan Günsel, Dijital Dönüşüm Kıdemli Müdürü olarak görevine devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ