Makine Haber

Atlas Copco Kompresör Tekniği, teknik servis ağını genişletmeye devam ediyor

Yedinci atölyesini Gaziantep’te hizmete sunan şirket, yeni atölyesi ile Güneydoğu Anadolu’nun ticaret ve sanayi üssü olan şehrin üretimine sürdürülebilir verimlilik kazandırarak, bölge ekonomisine katma değer sağlamayı hedefliyor.

  • 19 Ekim 2023
Atlas Copco Kompresör Tekniği, teknik servis ağını genişletmeye devam ediyor

Sürdürülebilir enerji verimliliği sağlayan ürünlerinin yanı sıra servis ekibi ile de Türkiye’nin önde gelen kurumları ile çözüm ortaklığı kuran Atlas Copco Kompresör Tekniği, Türkiye’nin dört bir yanında yer alan atölyelerine yenilerini ekleyerek servis ağını genişletiyor. Yedinci atölyesini Gaziantep’te hizmete sunan şirket, yeni atölyesi ile Güneydoğu Anadolu’nun ticaret ve sanayi üssü olan şehrin üretimine sürdürülebilir verimlilik kazandırarak, bölge ekonomisine katma değer sağlamayı hedefliyor.

Şenol: “Ülkemizde örnek bir yapılanma oluşturduk”
Geliştirdikleri teknik servis hizmeti ile Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlerle çözüm ortaklığı kurarken, ülke ekonomisine katma değer sağladıklarını belirten Atlas Copco Kompresör Teknik Servis Bölüm Müdürü Özgün Şenol, “Sanayi bölgelerindeki üretim ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt verebilmek ve çözüm sağlamak üzere servis ağımızı genişletiyoruz. 2023 yılı içerisinde servis teknisyeni sayımızı da yüzde 30’un üzerinde artırarak ülke çapında 120 teknisyen sayısına ulaştık. Teknik servis atölyelerimizin geniş kapsamı ve yüksek teknisyen sayısıyla ülkemizde örnek bir yapılanma oluşturduk” dedi.

“Yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlıyor”
Teknik servis atölyelerinin alanında uzman ekipler, araç gereç ve yan ekipmanlar açısından üstün donanımıyla yüksek bir müşteri memnuniyeti sağladığına dikkat çeken Şenol, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye çapında İstanbul’da 2 olmak üzere, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da bölge sanayisine 7/24 hizmet sunan atölyelerimiz bulunuyor. Gaziantep’te hizmete sunduğumuz yedinci atölyemizle bölgedeki tüm ekipmanlarımızın ilk kurulum, servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayacağız. Gaziantep’teki yeni atölyemiz aracılığıyla civardaki şehirlerde faaliyet gösteren şirketlerin de hızlı ve kaliteli hizmet alabilmelerine olanak sağlayacağız.”

“Türkiye ekonomisinin lokomotif bölgelerinden biri”
Gaziantep’in Güneydoğu Anadolu’daki ticari ve sanayi faaliyetlerinin merkezinde yer alan stratejik konumuna dikkat çeken Şenol, “Gaziantep, her geçen yıl genişleyen organize sanayi bölgesi ve giderek artan endüstriyel yatırımlarıyla Türkiye ekonomisinin lokomotif bölgelerinden biri. Bu bölgedeki tüm mevcut ve potansiyel müşterilerimize hızla ulaşabilmek ve ihtiyaçlarına anında çözüm sunabilmek adına atölyelerimizden birini Gaziantep’te hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Atölyemiz aracılığıyla bölge ekonomisine de nitelikli bir değer kazandıracağız” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ