Makine Haber

Antolin Group, elektriksel güvenliği sağlamak için Eaton’ı tercih etti

Dünyanın en büyük otomobil dahili teçhizatı üreticilerinden biri olan Antolin Group, veri merkezlerinde Eaton’ın elektrik güvenliği çözümlerini kullanacak. Antolin Group, böylece tesislerinde bulunan veri merkezlerine en yüksek seviyede güvenilirlik ve kullanılırlık sağlayacak.

  • 16 Kasım 2019
Antolin Group, elektriksel güvenliği sağlamak için Eaton’ı tercih etti

Güç yönetimi şirketi Eaton, dünyanın en büyük otomobil dahili teçhizatı üreticilerinden biri olan Antolin Group’un veri merkezlerinde kendi elektrik güvenliği çözümlerinin kullanılacağını açıkladı. Antolin Group, tesislerinde bulunan veri merkezlerine en yüksek seviyede güvenilirlik ve kullanılırlık sağlamak için Eaton’ı ve inovatif bir sistem entegratörü olan Cistec Technology şirketini seçti.

Cuesta: “En yüksek seviyede elektrik güvenliği sunuyoruz”
Projeyi iş ortakları Cistec Technology ile işbirliği yaparak hayata geçirdiklerini bildiren Eaton IT Kanal Satış Müdürü Jordi Cuesta, Antolin Group’a, IT ekipmanları için en yüksek seviyede verimlilik ve elektrik güvenliği sunduklarını vurguladı. Cuesta, “Buna uygun olarak, tesislerini kusursuz bir şekilde işletecek kullanılırlık ve sağlamlığa sahip olacağını da şirkete garanti ettik” dedi.

Asunción: “Güvenilir bir sisteme sahip olduk”
Antolin Group Veri Merkezi Çözümleri Mimarı Óscar de la Asunción ise, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Otomatik kapama, çalışma süresini ciddi bir şekilde düşürdü. Bunun nedeni de; sanal makinelerimizin kapatılmasının IT odalarındaki faaliyetler üzerinde etkisi olması, yakındaki sistemlerin geçerliliğini etkilemesi ve uzun süreli ve külfetli olan manuel yeniden başlatma işlemine ihtiyaç doğurmasıdır. Bu yeni Eaton çözümünü hayata geçirmemiz sayesinde, güvenli ve güvenilir bir sisteme sahip olduk. Bu çözüm, altyapıya daha fazla otonomi sağlayarak ve sistemlerin kapatılmasını önleyerek, sanal makineleri ve sunucuları otomatik olarak yönetmemize izin veriyor.”

Izguierdo: “Eaton, UPS üreticileri içinde ilk tercihimiz”
Eaton çözümlerinde en fazla değer verdikleri hususun, IPM yazılımı sayesinde müşterinin VMWare sanal ortamıyla etkileşim kurabilme yeteneği olduğunu ifade eden Cistec Technology İş Gelişim Müdürü Juan Izguierdo da, “Bu, projemizin başarısında kilit rol oynadı. Projenin sonuçlarını göz önüne aldığımızda, Eaton’ın şu anda UPS üreticileri içinde ilk tercihimiz olduğunu söyleyebilirim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ