Makine Haber

3DExperience World 2021’de, iki yeni 3DExperience SolidWorks ürününün tanıtımı yapıldı

8-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen 3DExperience World 2021 etkinliğinde duyurulan yeni bulut tabanlı ürünler; güçlü 3D dijital tasarım, mühendislik ve iş birliği uygulamalarına erişim sağlayarak bilgi ve uzmanlıklar inşa ediyor.

3DExperience World 2021’de, iki yeni 3DExperience SolidWorks ürününün tanıtımı yapıldı

Dassault Systèmes

Dassault Systèmes, 3DExperience World 2021’i, 8-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdi. Etkinlik; tasarımcıları, mühendisleri, üreticileri, girişimcileri ve iş liderlerini, yenilikçiliği artırma ve işlerini dönüştürme konusundaki bilgi ve teknik bilgileri keşfetmek ve paylaşmak için sanal bir deneyimde bir araya getirdi. İlgi çekici bir çevrimiçi formatta gerçekleşen dört günlük etkinlikte; düşünce liderliği, endüstri dersleri, buluşmalar, panel tartışmaları, ürün brifingleri ve ağ oluşturma fırsatları, SolidWorks’ün yeni, genişleyen 3DExperience Works portföyü ile kullanıcıların yeni inovasyon ve iş birliği yolları yaratmak için insan hayal gücünü nasıl geliştirdiğini keşfetti ve müşterileriyle bağlantı kurdu.
Dassault Systèmes etkinlikte; tasarım, iş birliği, paylaşım ve uzmanlıkta yeni ufuklar açacak iki yeni ürünü yakında kullanıcıların hizmetine sunacağını duyurdu: Maker’lar için 3DExperience Solidworks for Makers ve öğrenciler için 3DExperience SolidWorks for Students. Dassault Systèmes’in 3DExperience World 2021 sanal etkinliğinde görücüye çıkarılan bu ürünler, maker’lara ve öğrencilere; tasarım, mühendislik ve inovasyon iş birliğinde dünyanın en güçlü dijital ortamına bulut tabanlı erişim sunacak.

Yaratmaya, bağlantı kurmaya ve iş birliği yapmaya uygun bir ortam sağlıyor
Maker’lar için 3DExperience SolidWorks; maker’ları, mentorları ve fikirleri bir araya getirerek, yaratmaya, bağlantı kurmaya ve iş birliği yapmaya uygun bir ortam sağlıyor. Dijital meraklıları, 3DExperience SolidWorks Professional; 3D Creator ve 3D Sculptor uygulamaları ile inovasyon yapabiliyor ve kişisel projelerini, Dassault Systèmes’in bir araya getirdiği maker’lar, influencer’lar ve yenilikçilerden oluşan global Maker Topluluğu Madein3D ile destek ve ilham amaçlı olarak paylaşabiliyor.
Öğrenciler için 3DExperience SolidWorks ise; öğrencilerin bugün sektörde hayli rağbet gören mühendislik, iş birliği, proje yönetimi ve veri istihbarat becerilerini geliştirerek, onları rekabetçi iş piyasasına istihdam edilebilirlik yönünden hazırlıyor. Her yerde kullanabilen bu üründe; 3D3DExperience SolidWorks Student, 3D Designer Student ve Collaborative Business & Industry Innovator uygulamaları, 3DExperience platformundaki meslektaş ve uzmanların bulunduğu global çevrimiçi topluluğuna erişim imkânı ve sektörde geçerli olan iki sertifika programı bir arada sunuluyor.
Dassault Systèmes, Öğrenciler için 3D3DExperience SolidWorks’ün lansmanını desteklemek amacıyla 3DExperience World 2021 etkinliği boyunca ilk kez Global Sanal Kariyer Fuarı da (World Wide Virtual Career Fair) düzenliyor. Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya’daki üniversite öğrencileri, Dassault Systèmes’in global yetenek kazanım ekibi ve SolidWorks müşterileri ile bire bir tanışma ve bağlantı kurma fırsatları elde edebiliyorlar.

Bassi: “Devrim niteliğinde bir ürün”
Dassault Systèmes SolidWorks CEO’su Gian Paolo Bassi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ürünlerden platforma, bağlantılardan ilişkilere; 3DExperience SolidWorks, öğrenci ve maker’ların; öğrenme, iş birliği kurma ve inovasyon yapma şekillerini dönüştürüyor. Öğrenciler, sektörde talep gören becerileri geliştirmek ve işyerinde başarıyla yükselmek için gereken doğru araçları erkenden kullanabiliyorlar. Maker’lar, üretme tutkularını paylaşan, uzmanlığı ve iş birliği arzusu ile yardıma hazır olan bir topluluğa katılabiliyorlar. Her iki grup da, ezber bozan deneyimleri mükemmel bir şekilde inşa etmek için gereken bilgiyi ve uzmanlığı ediniyorlar. Klasik SolidWorks masaüstü yazılımımızın 3DExperience platformuna bağlı ve bu platform tarafından yönetilen bu versiyonu, karşımıza devrim niteliğinde bir ürün çıkarıyor.”
Öğrenciler için 3DExperience SolidWorks Mayıs 2021’de, Maker’lar için ise 2021’in ikinci yarısında 3DExperience platformu üzerindeki basit bir çevrim içi satın alma deneyimi ile kullanıma sunulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ