Makine Haber

Lincoln Electric Türkiye, Otomotiv Çözümleri Semineri düzenledi

Lincoln Electric Global Otomotiv Segment Direktörü Tim Hurley, Otomotiv Çözümleri Semineri’nde; kalitenin, verimin ve ekipman yatırımlarının geri dönüşünü artırma yöntemleri hakkında teknik bilgilerin yanı sıra, sektör deneyimlerini de aktardı.

Lincoln Electric Türkiye, Otomotiv Çözümleri Semineri düzenledi

Lincoln Electric Türkiye (Askaynak) tarafından düzenlenen Otomotiv Çözümleri Semineri’nde, Lincoln Electric Global Otomotiv Segment Direktörü Tim Hurley; dünya genelinde yeni araç platformlarında kullanılan kaynak ve otomasyon teknolojilerini birleştirerek, otomotiv imalatındaki en son trendleri şasi ve egzoz çözümleri özelinde katılımcılara aktardı. Dünya çapında birçok otomotiv tedarikçisi ile yakından çalışan ve söz konusu tedarikçilere katma değerli çözümler sunan Hurley; kalitenin, verimin ve ekipman yatırımlarının geri dönüşünü artırma yöntemleri hakkındaki teknik bilgilerin yanı sıra, sektör deneyimlerini de katılımcılarla paylaştı.
Seminer kapsamında katılımcılar, Askaynak Automation Robotik Teknoloji Merkezi’nde yapılan canlı uygulamalarla; Lincoln Electric’in otomotiv komponent üreticilerine, bugünün küresel pazarında daha rekabetçi olmalarını sağlamak için sunduğu en iyi çözümleri ve yenilikçi teknolojileri yakından deneyime şansını buldular.
Sektör seminerlerini yıl içinde belli aralıklar ile devam ettirerek olan Lincoln Electric Türkiye; kaynak ve otomasyon teknolojilerinin daha verimli kullanılması için otomotiv, treyler, boru üretimi, ağır imalat ve enerji gibi farklı sektörlere değer katmayı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ